×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
31. marts, 2014
Drukāt

KNAB Kokinu tur aizdomās par norādēm mazināt administratīvos sodus

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa priekšnieku Ģirtu Kokinu tur aizdomās par to, ka viņš saviem padotajiem esot devis norādījumus nepamatoti samazināt personām piemērotos administratīvos sodus.

Jau ziņots, ka KNAB sācis kriminālprocesu pret VP Ventspils iecirkņa priekšnieku Kokinu. Viņam ir piemērots drošības līdzeklis – aizliegums pildīt amata pienākumus, līdz ar to viņš no amata ir atstādināts, ziņoja LETA.

KNAB izplatītajā paziņojumā medijiem nemin personas vārdu, pret kuru sākts kriminālprocess. Birojs vien norāda, ka lieta ierosināta pret VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonu par iespējamo dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka amatpersona, pārsniedzot piešķirto tiesību un pilnvaru robežas, pēc vairāku personu lūguma devusi norādījumus VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonām nepamatoti samazināt personām piemērotos administratīvos sodus par pārkāpumiem ceļu satiksmē vai nepamatoti atbrīvot personas no administratīvā soda.

Izmeklēšanas interesēs šobrīd sīkāka informācija netiek sniegta.

KNAB piebilst, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+