Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. aprīlis, 2015
Drukāt

KNAB lūdz anulēt Strīķei pielaidi darbam ar valsts noslēpumu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vērsies Satversmes aizsardzības birojā (SAB), lūdzot anulēt Jutai Strīķei pielaidi darbam ar valsts noslēpumu, trešdien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks.

“Pamatojoties uz biroja esošo informāciju, uz to, ka Strīķes kundzei bija pārkāpumi, kas saistīti ar valsts noslēpuma objektu aizsardzību, kā arī, ņemot vērā to, ka Strīķes kundzes rīcība neveicina un apgrūtina valsts noslēpuma objektu aizsardzību, mēs vakar izteicām lūgumu Satversmes aizsardzības birojam, lai lemtu jautājumu, izvērtējot informāciju, par pielaides anulēšanu vai pielaides pakāpes samazināšanu,” pavēstīja Streļčenoks.

Jau ziņots, ka KNAB lūdza arodbiedrībai piekrist Strīķes atlaišanai, jo bijusī ilggadējā priekšnieka vietniece, kas ir pazemināta amatā, atsakoties pildīt jurista amata pienākumus. Arodbiedrība nepiekrita, tāpēc par atbrīvošanu iesniegta prasība tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. apnicis skatiities knab teijaateri

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+