×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
23. septembris, 2013
Drukāt

KNAB par krāpšanu lūdz apsūdzēt četras personas, tostarp ārstu un slimnīcas valdes locekli

LETALETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis Zemgales tiesas apgabala prokuratūrai par krāpšanu sākt kriminālvajāšanu pret četrām personām, tostarp kādas slimnīcas valdes locekli un ārstu.

 

KNAB preses pārstāve Inta Šaboha portālu “LA.lv” informēja, ka pērn maijā sāktā kriminālprocesā iegūtie pierādījumi ļauj secināt, ka kādas slimnīcas valdes loceklis, pārsniedzot dienesta pilnvaras, uzdevis slimnīcas darbiniekam – ārstam noformēt nepatiesu informāciju saturošus medicīnas dokumentus.

Vēlāk par šo nepatieso ziņu saturošo dokumentu sagatavošanu ārsts saņēmis mantiska rakstura labumu no personas, kam tos sagatavoja. Nepatiesu informāciju saturošie medicīnas dokumenti izmantoti, lai persona saņemtu kompensāciju no aviosabiedrības par neizmantotu biļeti.

KNAB izmeklētājs ierosina saukt pie kriminālatbildības slimnīcas valdes locekli par krāpšanas personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās atbalstīšanu un dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kā arī pret slimnīcas ārstu par krāpšanas personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās atbalstīšanu un prettiesisku labumu pieņemšanu.

Tāpat vienu personu lūgts apsūdzēt par krāpšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, kā arī vēl vienu personu – par krāpšanas personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās uzkūdīšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+