Mobilā versija
+3.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
18. septembris, 2014
Drukāt

KNAB par kukuļņemšanu lūdz apsūdzēt VVD amatpersonu

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja logo.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis sākt kriminālvajāšanu pret Valsts vides dienesta (VVD) Daugavpils reģionālās vides pārvaldes amatpersonu par kukuļņemšanu, informēja KNAB.

Pierādījumi liecina, ka amatpersona šogad 20.martā, tiekoties ar kādas komercsabiedrības valdes locekli, pieņēma kukuli, lai legalizētu komercsabiedrības veikto darbību Eiropas nozīmes aizsargājamā dabas teritorijā Daugavpils novadā.

KNAB izmeklētājs rosina saukt pie kriminālatbildības amatpersonu par kukuļa pieņemšanu, bet komercsabiedrības valdes locekli – par kukuļdošanu.

Kriminālvajāšanu lūgts sākt Jūrmalas prokuratūrai.

Jau marta beigās ziņots, ka VVD vadība no amata atstādinājusi VVD Daugavpils reģionālās vides pārvaldes vadītāju Daci Tabūnu-Zučiku. Viņa no amata atstādināta, jo no KNAB saņemta informācija par iespējamu vadītājas amata pienākumu ļaunprātīgu izmantošanu.

Pievienot komentāru

Piketā prasa atcelt īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim (5)Tautas sapulcē par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pie Saeimas piedalās ap 150 cilvēki.
Draugiem Facebook Twitter Google+