Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
18. septembris, 2014
Drukāt

KNAB par kukuļņemšanu lūdz apsūdzēt VVD amatpersonu

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja logo.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis sākt kriminālvajāšanu pret Valsts vides dienesta (VVD) Daugavpils reģionālās vides pārvaldes amatpersonu par kukuļņemšanu, informēja KNAB.

Pierādījumi liecina, ka amatpersona šogad 20.martā, tiekoties ar kādas komercsabiedrības valdes locekli, pieņēma kukuli, lai legalizētu komercsabiedrības veikto darbību Eiropas nozīmes aizsargājamā dabas teritorijā Daugavpils novadā.

KNAB izmeklētājs rosina saukt pie kriminālatbildības amatpersonu par kukuļa pieņemšanu, bet komercsabiedrības valdes locekli – par kukuļdošanu.

Kriminālvajāšanu lūgts sākt Jūrmalas prokuratūrai.

Jau marta beigās ziņots, ka VVD vadība no amata atstādinājusi VVD Daugavpils reģionālās vides pārvaldes vadītāju Daci Tabūnu-Zučiku. Viņa no amata atstādināta, jo no KNAB saņemta informācija par iespējamu vadītājas amata pienākumu ļaunprātīgu izmantošanu.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+