Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
27. marts, 2014
Drukāt

KNAB par kukuļņemšanu sāk krimināllietu pret VVD amatpersonu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Aizdomās par kukuļa pieņemšanu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis krimināllietu pret Valsts vides dienesta (VVD) amatpersonu, informē KNAB.

Biroja rīcībā esošā informācija liecina, ka VVD Daugavpils reģionālās vides pārvaldes amatpersona 20.martā, tiekoties ar komercsabiedrības valdes locekli par labvēlīga lēmuma pieņemšanu saistībā ar saimnieciskās darbības veikšanu Eiropas nozīmes aizsargājamās dabas teritorijā Daugavpils novadā, pieņēmusi kukuli.

Krimināllietā ir divi aizdomās turamie – viens par kukuļa pieņemšanu un otrs – par tā došanu. Abām aizdomās turētajām personām ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

KNAB piebilst, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+