Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
27. marts, 2014
Drukāt

KNAB par kukuļņemšanu sāk krimināllietu pret VVD amatpersonu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Aizdomās par kukuļa pieņemšanu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis krimināllietu pret Valsts vides dienesta (VVD) amatpersonu, informē KNAB.

Biroja rīcībā esošā informācija liecina, ka VVD Daugavpils reģionālās vides pārvaldes amatpersona 20.martā, tiekoties ar komercsabiedrības valdes locekli par labvēlīga lēmuma pieņemšanu saistībā ar saimnieciskās darbības veikšanu Eiropas nozīmes aizsargājamās dabas teritorijā Daugavpils novadā, pieņēmusi kukuli.

Krimināllietā ir divi aizdomās turamie – viens par kukuļa pieņemšanu un otrs – par tā došanu. Abām aizdomās turētajām personām ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

KNAB piebilst, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (45)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+