Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. augusts, 2015
Drukāt

KNAB: Pārskatus par 2014. gadu nav iesniegušas septiņas partijas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

No 70 Latvijas politiskajām organizācijām, kuras turpina aktīvu darbību, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) likumā noteiktajā kārtībā gada pārskatus par 2014.gadu nav iesniegušas septiņas politiskās partijas, aģentūra BNS uzzināja KNAB.

KNAB informē, ka gada pārskatus nav iesniegušas politiskās partijas “Par Neatkarīgu Latviju!” (Par Dzimteni!; Par brīvību, sociālo taisnību un vienlīdzību), “Tautas kontrole” (Mūsu Latvijai), “Solidaritāte” (Vislatvijas partija 21.gadsimts), Sociālā Taisnīguma partija, “Sabiedriskā Komiteja Par Dzimto Valodu!” un “Mūsu zeme”. Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā noteikto par finanšu deklarāciju iesniegšanas kārtības neievērošanu partijas administratīvi sodītas ar naudas sodu 250 eiro katra.

Pēc noteiktā termiņa – 31. marta gada pārskatus ir iesniegusi politisko partiju apvienība “Atbildība” un Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija. Arī šīm partijām piemērots administratīvais sods, attiecīgi 70 eiro un 170 eiro apmērā. Kā arī “Sabiedriskā Komiteja” pēc administratīvā soda saņemšanas iesniedza gada pārskatu par 2014.gadu.

KNAB izvērtē partiju iesniegtos grāmatvedības attaisnojuma dokumentus, salīdzina partiju iesniegtos datus ar KNAB rīcībā esošo informāciju un saņemtajiem iesniegumiem, kā arī veic citas darbības, lai izvērtētu gada pārskatos iekļauto datu patiesumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Baigais sods….

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+