×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
19. augusts, 2015
Drukāt

KNAB: Pārskatus par 2014. gadu nav iesniegušas septiņas partijas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

No 70 Latvijas politiskajām organizācijām, kuras turpina aktīvu darbību, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) likumā noteiktajā kārtībā gada pārskatus par 2014.gadu nav iesniegušas septiņas politiskās partijas, aģentūra BNS uzzināja KNAB.

KNAB informē, ka gada pārskatus nav iesniegušas politiskās partijas “Par Neatkarīgu Latviju!” (Par Dzimteni!; Par brīvību, sociālo taisnību un vienlīdzību), “Tautas kontrole” (Mūsu Latvijai), “Solidaritāte” (Vislatvijas partija 21.gadsimts), Sociālā Taisnīguma partija, “Sabiedriskā Komiteja Par Dzimto Valodu!” un “Mūsu zeme”. Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā noteikto par finanšu deklarāciju iesniegšanas kārtības neievērošanu partijas administratīvi sodītas ar naudas sodu 250 eiro katra.

Pēc noteiktā termiņa – 31. marta gada pārskatus ir iesniegusi politisko partiju apvienība “Atbildība” un Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija. Arī šīm partijām piemērots administratīvais sods, attiecīgi 70 eiro un 170 eiro apmērā. Kā arī “Sabiedriskā Komiteja” pēc administratīvā soda saņemšanas iesniedza gada pārskatu par 2014.gadu.

KNAB izvērtē partiju iesniegtos grāmatvedības attaisnojuma dokumentus, salīdzina partiju iesniegtos datus ar KNAB rīcībā esošo informāciju un saņemtajiem iesniegumiem, kā arī veic citas darbības, lai izvērtētu gada pārskatos iekļauto datu patiesumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Baigais sods….

Draugiem Facebook Twitter Google+