Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. februāris, 2014
Drukāt

KNAB pērn konstatējis valstij nodarītus zaudējumus 4 395 000 eiro apmērā

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pagājušajā gadā, izmeklējot krimināllietas, konstatējis valsts un pašvaldību institūcijām nodarītus zaudējumus 4 395 000 eiro apmērā, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Pērn arestēti naudas līdzekļi vairāk nekā 380 000 latu apmērā.

Kā norāda biroja pārstāvji, pateicoties uzkrātajai pieredzei un profesionālajām zināšanām, prokuratūrai nosūtītajās krimināllietās birojs ir spējis samazināt pirmstiesas izmeklēšanas laiku vairāk nekā divas reizes – no 670 dienām 2012.gadā līdz 244 dienām 2013.gadā, tādējādi nodrošinot efektīvu Krimināllikuma normu piemērošanu un krimināltiesisko attiecību taisnīgu noregulējumu saprātīgā termiņā.

Jau ziņots, ka KNAB pagājušā gadā sākti 33 kriminālprocesi, bet gadu iepriekš – 29. Biroja lietvedībā uz 2013.gada 31.decembri atradās 45 krimināllietas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+