×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. novembris, 2013
Drukāt

KNAB piemēro 50 latu naudas sodu kordiriģentam Platperam (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Koncerta "Mūsu dziesma" virsdiriģents un mākslinieciskais vadītājs Arvīds Platpers daudzfunkcionālajā hallē "Arēna Rīga", kur notiek otrie dziedāšanas svētki, kuros piedalās Latvijas labākie jauniešu kori.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 50 latu naudas sodu Ķekavas novada domes deputātam un kordiriģentam Arvīdam Platperam, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

KNAB konstatējis, ka Platpers nonāca interešu konflikta situācijā, jo pildīja ar Ķekavas novada domes deputāta pienākumiem saistītas darbības, kurās bija personiski ieinteresēts. Platpers bija iesniedzis priekšlikumu pērn oktobrī domes sēdē izskatīt jautājumu par Ķekavas novada kultūras aģentūras vadītāja uzlikto disciplinārsodu viņam kā kultūras aģentūras vīru kora “Ķekava” mākslinieciskajam vadītājam.

Tāpat Platpers Ķekavas novada domes sēdē balsojumā atbalstīja ierosinājumu iekļaut darba kārtībā jautājumu par disciplinārsoda atcelšanu.

Dziesmu svētku virsdiriģents un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētais profesors iepriekš par likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” normu neievērošanu nav saukts pie administratīvās atbildības. Kā atbildību mīkstinošs apstāklis ņemts vērā tas, ka Platpers ir atzinis savu vainu un vaļsirdīgi nožēlojis izdarīto pārkāpumu. Bez tam Platpers pārkāpumu izdarīja neapzināti.

Ņemot vērā minēto, KNAB par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā Platperu sodījis ar 50 latu administratīvo sodu.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tātad viņš ir nepieskaitāms.

  2. Mans vecpaps teica, ja sunim nav ko darīt, viņš laiza p. autus!

Draugiem Facebook Twitter Google+