×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
17. jūnijs, 2015
Drukāt

KNAB priekšnieka Streļčenoka darbu atkal novērtē ar atzīmi “labi” (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka novērtēšanas komisija galvenās korupcijas apkarošanas iestādes vadītāja darbu novērtējusi ar atzīmi “labi”, kas ir vidējais no vērtējumiem amatpersonu vērtēšanas skalā, kurā ir pieci līmeņi.

Komisiju vadīja Drošības policijas (DP) priekšnieks Normunds Mežviets, kurš ar preses pārstāvja starpniecību aģentūrai LETA atzina, ka komisija ir pabeigusi Streļčenoka darbības izvērtēšanas procesu un komisija Streļčenoka darbību ir novērtējusi ar vērtējumu “labi”. Citu informāciju par to, kādas bija komisijas locekļu domas par Streļčenoku, DP priekšnieks nesniedza.

Aģentūra LETA jau rakstīja, ka šādu vērtējumu Streļčenoks saņēma arī 2013.gadā. Tolaik gan novērtēšanas sistēmā tika izmantoti burti A, B, C, D, E, kas jaunajā sistēmā aizstāti ar vārdiem – teicami, ļoti labi, labi, jāpilnveido un neapmierinoši. Vērtējums “labi” nozīmē, ka amatpersonas darba izpilde atbilst prasībām visā novērtēšanas periodā.
Komisijā darbojās aizsardzības ministra padomnieks informācijas tehnoloģiju un starptautiskās drošības jautājumos Jānis Kažociņš, Satversmes aizsardzības biroja direktors Jānis Maizītis, Ģenerālprokuratūras Īpaši pilnvarotu prokuroru nodaļas virsprokurors Ingemārs Masaļskis un Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dmitrijs Trofimovs.

Par pieņemto lēmumu komisija ir informējusi Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V). Premjere vēl nesen bija apņēmības pilna panākt, viņasprāt, nesekmīgi strādājošā KNAB vadītāja nomaiņu, taču vēlāk no šīs idejas atteicās, jo atzina, ka Streļčenoka nomaiņai Saeimā pietrūkst balsu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Man patik,” Vienotiba “atkal “aplauzusies ” ar visu ielikteni !

  2. Šis Streļčenoka vērtējums labi parāda mūsu drošības iestāžu vadošo kadru vērtības skalu, ko viņi uzskata par galveno cilvēka-valsts ierēdņa darbībā. Valsts intereses tās noteikti nav, jo nepārtrauktie skandāli KNABā grauj šīs iestādes un arī valsts prestižu korupcijas apkarošanā gan sabiedrībā, gan starptautiski. Uz visu to šie kungi nošķaudās un visu darbu atzīst par “labu”.Tas ir tāpēc, ka drošības iestādēs pastāv t.s.militārais “padotības” princips, tāpēc šis vērtējums ir SUBJEKTĪVS, jo šis princips raksturīgs armijai un Streļčenoka bezjēdzīgās un birokrātiskās prasības pret padotajiem viņi uztver KĀ NORMU.(Padotajam vienmēr un visur bez ierunām jāpilda priekšnieka prasības!). Kaut īstenībā tas ir KNAB neefektīvās darbības galvenais iemesls un raksturo mūsu valsts ierēdņu valsts pārvaldes kompetences zemo līmeni. Priekšnieks kurš iestādē nevar atrast kopīgu valodu ar padotajiem, nav nekāds valsts iestādes vadītājs.

  3. āzis par dārznieku Atbildēt

    Trūkst vārdu. Izskatās, ka pilnīgi visas mūsu agstākās amatpersonas ir korumpētas, ja šādi tiek novērtēts acīmredzami nekopotents cilvēks.

  4. Kāds gaidīja ko citu?Kamēr Streloks būsa SC paspārnē kopā ar ZZS,tad neceriet redzēt kādas izmaiņas KNABā !Patiesi jūtos kā mafijas vadītā valstī,kur viens negodis piesedz otru.Nerunājot par brežņevlīdzīgo stagnāciju.Ja Dombrovska laikā TV ik dienu žurnālistiem bija ko jautāt ik ministram,tad tagad man radusies sajūta,ka valdības vispār nav.Žēl,ka neviens ,pat L.L nepainteresējas ar KO un KĀ tusējas šis KNAB Slaviks.Ar SC ir kā cimds ar roku.

Draugiem Facebook Twitter Google+