Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
5. maijs, 2016
Drukāt

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu pret divām personām par dienesta viltojumu

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām par dienesta viltojumu.

KNAB pirmstiesas izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka Daugavpils pašvaldības akciju sabiedrības “Daugavpils siltumtīkli” amatpersona veica dienesta viltojumu, kas saistīts ar pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma iznomāšanu.

KNAB izmeklētājs ierosina uzsākt kriminālvajāšanu attiecībā pret Daugavpils pašvaldības uzņēmuma amatpersonu par dienesta viltojumu un pret uzņēmēju par dienesta viltojumu un līdzdalību noziedzīga nodarījuma veikšanā.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

KNAB aicina iedzīvotājus un uzņēmējus, kuru rīcībā ir ziņas par prettiesiskas labumu pieprasīšanas gadījumiem, sniegt šo informāciju KNAB Ziņojumu centrā Brīvības ielā 104, Rīgā (bezmaksas uzticības tālrunis: 80002070), knab@knab.gov.lv. Anonimitāte garantēta.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+