Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
3. marts, 2015
Drukāt

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas amatpersonām

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai krimināllietas materiālus par divu Valsts policijas amatpersonu iespējamiem izdarītajiem noziedzīgiem nodarījumiem, informē KNAB.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka Valsts policijas amatpersona, izmantojot savu dienesta stāvokli, pieprasīja un pieņēma kukuli, pieļaujot bezdarbību kukuļa devēja interesēs, lai neveiktu pārbaudes saistībā ar nelikumīgu akcīzes preču apriti. Turklāt procesuālo darbību laikā tika konstatēts, ka amatpersona glabāja traumatisko šaujamieroču munīciju, kura bija derīga šaušanai atbilstoša kalibra ieročos.

Saskaņā ar likumu par ieroču un speciālo līdzekļu apriti fiziskajām un juridiskajām personām ir aizliegts izgatavot, iegādāties, glabāt, nēsāt, realizēt, izmantot un pielietot B kategorijas pusautomātiskos, atkārtotas darbības vai viena šāviena īsstobra traumatiskos šaujamieročus un to munīciju.

KNAB izmeklētājs ierosina saukt pie kriminālatbildības minēto Valsts policijas amatpersonu par kukuļņemšanu, bet otru Valsts policijas amatpersonu par kukuļņemšanas atbalstīšanu.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (15)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+