Mobilā versija
+4.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
17. marts, 2015
Drukāt

KNAB sāk kriminālprocesu par iespējamu kukuļa došanu VDI amatpersonai

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 10.februārī uzsācis kriminālprocesu pret privātpersonu par iespējamu kukuļa došanu Rīgas reģiona Valsts darba inspekcijas amatpersonai par lēmuma pieņemšanu uzņēmuma interesēs.

Kā informē KNAB, kriminālprocesa ietvaros iegūto pierādījumu kopums norāda uz iespējami notikušu noziedzīgu nodarījumu, par kuru paredzēta atbildība Krimināllikuma 323.panta pirmajā daļā.

Aizdomās turētajai personai ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (45)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+