×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
21. septembris, 2016
Drukāt

KNAB soda “Pasažieru vilciena” valdes locekli Bremzi (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ar 100 eiro sodu administratīvi sodījis AS “Pasažieru vilciens” valdes locekli Māri Bremzi, liecina informācija biroja mājaslapā.

Šā gada februārī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālu, KNAB secināja, ka Bremze nav ievērojis likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteiktos amata savienošanas un ienākumu gūšanas ierobežojumus.

KNAB konstatēja, ka Bremze, esot “Pasažieru vilciena” valdes loceklis, no 2014.gada 8.jūlija līdz lēmuma pieņemšanas brīdim neatļauti savienojis uzņēmuma valdes locekļa amatu ar krājaizdevu sabiedrības “Dzelzceļnieks KS” valdes locekļa amatu.

Lemjot par Bremzes saukšanu pie administratīvās atbildības, KNAB ņēma vērā pārkāpuma raksturu, Bremzes personību, vainas pakāpi un mantisko stāvokli. Viņš iepriekš nebija saukts pie administratīvās atbildības par attiecīgā likuma normu neievērošanu. Birojs secināja, ka Bremze pārkāpumu izdarīja aiz neuzmanības, neapzinoties tālāko seku iestāšanos.

“Pasažieru vilciens” ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no AS “Latvijas Dzelzceļš” veiktajām funkcijām. Iepriekš “Pasažieru vilciens” 100% bija “Latvijas Dzelzceļa” meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. KĀPĒC NAV SODĪTS PAĀTRINĀJUMS?????????

Draugiem Facebook Twitter Google+