Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. septembris, 2016
Drukāt

KNAB soda “Pasažieru vilciena” valdes locekli Bremzi (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ar 100 eiro sodu administratīvi sodījis AS “Pasažieru vilciens” valdes locekli Māri Bremzi, liecina informācija biroja mājaslapā.

Šā gada februārī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālu, KNAB secināja, ka Bremze nav ievērojis likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteiktos amata savienošanas un ienākumu gūšanas ierobežojumus.

KNAB konstatēja, ka Bremze, esot “Pasažieru vilciena” valdes loceklis, no 2014.gada 8.jūlija līdz lēmuma pieņemšanas brīdim neatļauti savienojis uzņēmuma valdes locekļa amatu ar krājaizdevu sabiedrības “Dzelzceļnieks KS” valdes locekļa amatu.

Lemjot par Bremzes saukšanu pie administratīvās atbildības, KNAB ņēma vērā pārkāpuma raksturu, Bremzes personību, vainas pakāpi un mantisko stāvokli. Viņš iepriekš nebija saukts pie administratīvās atbildības par attiecīgā likuma normu neievērošanu. Birojs secināja, ka Bremze pārkāpumu izdarīja aiz neuzmanības, neapzinoties tālāko seku iestāšanos.

“Pasažieru vilciens” ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no AS “Latvijas Dzelzceļš” veiktajām funkcijām. Iepriekš “Pasažieru vilciens” 100% bija “Latvijas Dzelzceļa” meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. KĀPĒC NAV SODĪTS PAĀTRINĀJUMS?????????

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+