×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2016
Drukāt

KNAB soda teju visu domes sastāvu – šoreiz Ropažu tautas kalpus (2)

LETALETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kārtējo reizi administratīvi sodījis teju veselu novada domes sastāvu – šoreiz naudas sodus izpelnījušies deviņi Ropažu novada domes pārstāvji.

KNAB mājas lapā ir paziņojums par deviņiem administratīvi sodītiem deputātiem. Katram deputātam piemērots naudas sods 80 eiro apmērā.

KNAB konstatējis, ka Ropažu novada domes deputāti 2014.gada 26.februāra sēdē, balsojot par Ropažu novada pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu – dzīvokļu “Mežvidi-1A” un “Mežvidi-2” – atsavināšanas procesa uzsākšanu, pārkāpa likumu normas.

Kā aģentūrai LETA atzina viena no Ropažu novada pašvaldības sodītajām deputātēm Renāte Gremze (“Vienotība”), šajā gadījumā ir pārkāptas vairākas likuma normas saistībā ar īres tiesību piešķiršanu, bet visa pamatā ir tas, ka deputāti no domes darbinieku puses esot maldināti.

“Lēmumus, kurus izskata un pieņem deputāti, gatavo konkrētas amatpersonas jeb darbinieki, kas sagatavo lēmumus pēc visām likumu normām, mums tos liek priekšā un deputāti par tiem balso. Šajā gadījumā es kā deputāte tiku no darbinieku puses maldināta, jo lēmuma projekts tika neprecīzi sagatavots. Par šo lēmumu pirms tā pieņemšanas man bija šaubas un bažas, ko norādīju arī konkrētajā sēdē, uz ko kompetenti darbinieki man atbildēja, ka viss ir kārtībā. Bet mēs kā deputāti nevaram pārzināt visu likumdošanu, tāpēc ir darbinieki.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ko lien deputātos, ja neko nejēdz. Likumus vajag lasīt arī deputātiem, pa to naudu saņem… Tādi frukti- brāļi ar Baltinavā ir, kā zābaki, nevienu likumu sēdēs nav zinājuši..

  2. Deputātiem jāizslēdz patiktu tikai rokas cilāt un naudu saņemt

Draugiem Facebook Twitter Google+