×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. marts, 2017
Drukāt

KNAB šodien “ciemojies” Jūrmalas domē

KNAB veic kratīšanu Jūrmalas mēra Trukšņa kabinetā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki šodien Jūrmalas pilsētas domē izņēmuši atsevišķus dokumentus, apstiprināja Jūrmalas pašvaldībā.

Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece Elita Cepurīte pastāstīja, ka KNAB darbinieki šodien bijuši Jūrmalas pašvaldībā un izņēmuši atsevišķus dokumentus. Vairāk informācijas pašvaldības rīcībā neesot.

Jūrmalas domes priekšsēdētājas vietnieks Jānis Lediņš (ZZS) aģentūrai norādīja, ka viņam esot teikts, ka dokumenti esot izņemti par “veciem laikiem” un tie neesot saistīti ar domes pašreizējo darbu. Lediņš norādīja, ka viņam nav informācijas par dokumentu saturu, taču, taujāts, vai tie varētu būt saistīti ar iepriekšējo Jūrmalas mēru Gati Truksni (LZP), domes priekšsēdētāja vietnieks neizslēdza šādu iespēju.

Jau ziņots, ka pērn oktobrī KNAB veica kratīšanu Jūrmalas pilsētas domē un sāka kriminālprocesu par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā. Šajā kriminālprocesā kopumā tika aizturētas četras personas.

Tā brīža Jūrmalas mēram Truksnim KNAB piemēroja aizdomās turētā statusu kriminālprocesā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, informēja viņa aizstāvis Jānis Rozenbergs. Truksnim tika piemērots drošības līdzekli – aizliegumu izbraukt no valsts un tikties ar konkrētām personām, sacīja advokāts. Viņam nav aizlieguma ieņemt amatu Jūrmalas domē.

Tāpat aizdomās turētā statuss bija arī savulaik ar partiju “No sirds Latvijai” (NSL) saistītajam Jorenam Raitumam, pastāstīja viņa advokāts Pāvels Rebenoks.

Lietā iesaistīts arī uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš. Kā sacīja uzņēmēja aizstāvis Egons Rusanovs, Krūmiņam tika piemērots aizdomā turētā statuss divos kriminālprocesos. Rusanovs skaidroja, ka vienā kriminālprocesā uzņēmējam kā drošības līdzeklis piemērots aizliegums izbraukt no valsts un tikties ar konkrētām personām, bet otrā kriminālprocesā viņam drošības līdzeklis nav piemērots.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+