×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2015
Drukāt

KNAB sodījis zinātnieku Kalviņu (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktors Ivars Kalviņš.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par amatu savienošanas ierobežojumu pārkāpšanu piemērojis 120 eiro naudas sodu Latvijas Organiskās sintēzes institūta (OSI) direktoram un Latvijas Zinātnes padomes loceklim Ivaram Kalviņam, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

KNAB konstatējis, ka Kalviņš neatļauti savienojis Latvijas OSI direktora valsts amatpersonas amatu ar AS “Grindeks” padomes locekļa amatu un valdes locekļa amatu SIA “Nord Papyrus”.

Tāpat viņš bez LZP vadītāja rakstveida atļaujas savienojis LZP locekļa valsts amatpersonas amatu ar valdes locekļa amatu vairākās biedrībās, sabiedrībās ar ierobežotu atbildību, direktora amatu Latvijas OSI un padomes locekļa amatu AS “Grindeks”.

KNAB konstatēja, ka Kalviņš pārkāpumu izdarījis aiz neuzmanības, neapzinoties tālāko seku iestāšanos.

KNAB nolēma izbeigt lietvedību daļā par OSI direktora amata savienošanu un LZP locekļa amata savienošanu ar SIA “Nord Papyrus” valdes locekļa amatu un daļā par OSI direktora amata savienošanu un LZP locekļa amata savienošanu ar zinātnisko konsultāciju un personāla apmācības līgumu izpildi “Grindeks”, jo Kalviņa darbībās netika konstatēts administratīvā pārkāpuma sastāvs.

Savukārt par valsts amatpersonas amata savienošanas ierobežojumu pārkāpšanu Kalviņam piemērots 120 eiro naudas sods.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beidzot Streļčenoks atradis vienu “likumpārkāpēju” ! Un ja cienījamais zinātnieks nepārsūdzēs šo lēmumu , tad nu tā būs gadsimta uzvara. Urā KNABam ar tā izcilo birokrātijas jomā vadītāju.

  2. Šie kungi, kuri savieno desmitiem amatu, laikam strādā 24 stundas diennaktī. Bet varbūt viņu tiešo darbu paveic kādi citi?

Draugiem Facebook Twitter Google+