Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. jūlijs, 2016
Drukāt

KNAB solis pārsteidz. Atbalstītāji: tikai prāva uzņēmumu atbalsta dēļ notiek daudz valstisku pasākumu

Saeimas deputāti piedalās sarunu festivālā LAMPA.Saeimas deputāti piedalās sarunu festivālā LAMPA.

(papildināta ar informāciju par festivāla izmaksām)

Pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) paziņotā, ka tas izvērtēs, vai valsts iestādes nav nonākušas interešu konfliktā piedaloties Cēsīs notikušajā sarunu festivālā “Lampa”, Valsts kanceleja paziņojusi, ka festivālā piedalīsies arī nākamgad, jo “jālauž stereotipi par stagnāciju un kafiju dzerošiem ierēdņiem”, bet pasākuma finanšu atbalstītāji “Swedbank” norāda – bez privātā sektora atbalsta daudz valstisku pasākumu nenotiktu.

Pēc festivāla aizvadītās nedēļas nogalē “Twitter” lietotāji interesējās, vai gadījumā, ja valsts pārvaldes iestādes piedalās pasākumā, ko apmaksā uzņēmēji, nerodas interešu konflikts.

KNAB pārstāve Laura Dūša portālam “la.lv” sacīja, ka nekāds lēmums par pārbaudes uzsākšanu vēl pieņemts nav, bet, “ja kāds ir norādījis uz iespējamu interešu konfliktu, birojam tas ir jāpārbauda”. Izvērtēšanas laiks nav zināms.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+