Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

KNAB solis pārsteidz. Atbalstītāji: tikai prāva uzņēmumu atbalsta dēļ notiek daudz valstisku pasākumu

Saeimas deputāti piedalās sarunu festivālā LAMPA.Saeimas deputāti piedalās sarunu festivālā LAMPA.

(papildināta ar informāciju par festivāla izmaksām)

Pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) paziņotā, ka tas izvērtēs, vai valsts iestādes nav nonākušas interešu konfliktā piedaloties Cēsīs notikušajā sarunu festivālā “Lampa”, Valsts kanceleja paziņojusi, ka festivālā piedalīsies arī nākamgad, jo “jālauž stereotipi par stagnāciju un kafiju dzerošiem ierēdņiem”, bet pasākuma finanšu atbalstītāji “Swedbank” norāda – bez privātā sektora atbalsta daudz valstisku pasākumu nenotiktu.

Pēc festivāla aizvadītās nedēļas nogalē “Twitter” lietotāji interesējās, vai gadījumā, ja valsts pārvaldes iestādes piedalās pasākumā, ko apmaksā uzņēmēji, nerodas interešu konflikts.

KNAB pārstāve Laura Dūša portālam “la.lv” sacīja, ka nekāds lēmums par pārbaudes uzsākšanu vēl pieņemts nav, bet, “ja kāds ir norādījis uz iespējamu interešu konfliktu, birojam tas ir jāpārbauda”. Izvērtēšanas laiks nav zināms.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (1)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+