Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
14. novembris, 2013
Drukāt

KNAB pieķer VUGD amatpersonu kukuļa pieprasīšanā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) novembra sākumā ir uzsācis krimināllietu pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu saistībā ar iespējamu kukuļa pieprasīšanu, portālu “LA.lv” informēja KNAB.

KNAB rīcībā esošā informācija liecina, ka VUGD amatpersona pieprasījusi kukuli no kāda valsts akciju sabiedrības darbinieka, lai, veicot ugunsdrošības pārbaudi konkrētajā akciju sabiedrībā, sagatavotu un izsniegtu pārbaudes aktu, kurā netiktu norādīti iespējamie ugunsdrošības pārkāpumi.

Šā gada 8.novembrī VUGD amatpersona pieņēmusi iepriekš pieprasīto kukuli no valsts akciju sabiedrības darbinieka, un pēc tam KNAB darbinieki VUGD amatpersonu aizturējuši.

Šobrīd krimināllietā ir viens aizdomās turētais par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu, un šai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

KNAB norāda, ka izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+