Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. novembris, 2013
Drukāt

KNAB pieķer VUGD amatpersonu kukuļa pieprasīšanā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) novembra sākumā ir uzsācis krimināllietu pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu saistībā ar iespējamu kukuļa pieprasīšanu, portālu “LA.lv” informēja KNAB.

KNAB rīcībā esošā informācija liecina, ka VUGD amatpersona pieprasījusi kukuli no kāda valsts akciju sabiedrības darbinieka, lai, veicot ugunsdrošības pārbaudi konkrētajā akciju sabiedrībā, sagatavotu un izsniegtu pārbaudes aktu, kurā netiktu norādīti iespējamie ugunsdrošības pārkāpumi.

Šā gada 8.novembrī VUGD amatpersona pieņēmusi iepriekš pieprasīto kukuli no valsts akciju sabiedrības darbinieka, un pēc tam KNAB darbinieki VUGD amatpersonu aizturējuši.

Šobrīd krimināllietā ir viens aizdomās turētais par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu, un šai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

KNAB norāda, ka izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+