Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
4. novembris, 2016
Drukāt

KNAB krata Inčukalna novada domi (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šonedēļ veicis kratīšanu Latvijas Zemnieku savienības (LZS) pārstāvja vadītajā Inčukalna novada domē un izņēmis dokumentus par bērnudārza ēdināšanas korpusa izbūvi, kā arī kādas ielas asfaltēšanas darbiem.

Viens iepirkums, par kuru interesējies KNAB, bijis par pirmsskolas izglītības iestādes “Minka” ēdināšanas korpusa izbūvi, bet otrs – par Inčukalnā esošās Atpūtas ielas asfaltēšanas darbiem, aģentūrai LETA apliecināja domes pārstāve Agnese Liepiņa.

Kratīšanas laikā blakus bijis arī novada domes priekšsēdētājs Aivars Nalivaiko (LZS), taču, pretēji atsevišķos plašsaziņas līdzekļos izskanējušai informācijai, viņš, ierodoties KNAB darbiniekiem, neesot bēdzis.

Patlaban nav ziņu, ka kāds no domes darbiniekiem šajā lietā būtu aizturēts.

KNAB aģentūrai LETA informāciju par minēto lietu solīja sniegt šīs dienas laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ka var “kratīt” katru pašvaldību un atradīs blēdības, jo šodien nav kontroles pār tām. Jākontrolē katru mēnesi, nevis kad atnāks Valsts kontrole. Ja atrod blēdības, piedziņa jāvērš pret amatpersonām, kuras to nodarījušas vai parakstījušas.

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+