Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. decembris, 2014
Drukāt

KNAB veikusi kratīšanu Jūrmalas būvinspektora darba vietā; viņu atstādina no darba

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki piektdien veikuši kratīšanu pašvaldības būvinspektora Ralfa Morīša darba vietā; pēc notikušā viņš atstādināts no darba, informēja Jūrmalas domes pārstāve Ieva Aile.

Viņa norādīja, ka Morītis Jūrmalas pašvaldībā par būvinspektoru strādā kopš 2011.gada 15.decembra. Vienlaikus viņš ir uzņēmuma, kas nodarbojas ar tehniskām konsultācijām un būvuzraudzību līdzīpašnieks. Šogad 12.Saeimas vēlēšanās kandidējis no partijas “Saskaņa” saraksta.

“Signāli par Morīša, iespējams, pretlikumīgām darbībām pašvaldībā saņemti jau iepriekš – 2013.gadā tika ierosināta dienesta pārbaude par Morīša rīcību, sagatavojot dokumentus par kādas dzīvojamās mājas pieņemšanu ekspluatācijā, neskatoties uz neatbilstībām apstiprinātajam būvprojektam. Pērn disciplinārlietas ietvaros tika ierosināts piemērot rājienu par konstatētajiem pārkāpumiem. Tomēr, kā liecina lietas materiāli, reāli rājiens nav ticis piemērots,” tā Aile.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis izdevis rīkojumu par izmeklēšanas komisijas izveidi, kurai līdz 30.decembrim jāizvērtē Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektora bezdarbība, nepiemērojot Morītim sodu par konstatētajiem pārkāpumiem.

KNAB pārstāve Laura Dūša norādīja, ka pagaidām sīkāka informācija netiek sniegta.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+