Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
19. decembris, 2014
Drukāt

KNAB veikusi kratīšanu Jūrmalas būvinspektora darba vietā; viņu atstādina no darba

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki piektdien veikuši kratīšanu pašvaldības būvinspektora Ralfa Morīša darba vietā; pēc notikušā viņš atstādināts no darba, informēja Jūrmalas domes pārstāve Ieva Aile.

Viņa norādīja, ka Morītis Jūrmalas pašvaldībā par būvinspektoru strādā kopš 2011.gada 15.decembra. Vienlaikus viņš ir uzņēmuma, kas nodarbojas ar tehniskām konsultācijām un būvuzraudzību līdzīpašnieks. Šogad 12.Saeimas vēlēšanās kandidējis no partijas “Saskaņa” saraksta.

“Signāli par Morīša, iespējams, pretlikumīgām darbībām pašvaldībā saņemti jau iepriekš – 2013.gadā tika ierosināta dienesta pārbaude par Morīša rīcību, sagatavojot dokumentus par kādas dzīvojamās mājas pieņemšanu ekspluatācijā, neskatoties uz neatbilstībām apstiprinātajam būvprojektam. Pērn disciplinārlietas ietvaros tika ierosināts piemērot rājienu par konstatētajiem pārkāpumiem. Tomēr, kā liecina lietas materiāli, reāli rājiens nav ticis piemērots,” tā Aile.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis izdevis rīkojumu par izmeklēšanas komisijas izveidi, kurai līdz 30.decembrim jāizvērtē Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektora bezdarbība, nepiemērojot Morītim sodu par konstatētajiem pārkāpumiem.

KNAB pārstāve Laura Dūša norādīja, ka pagaidām sīkāka informācija netiek sniegta.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (6)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+