Sports
Basketbols

“Knicks” varētu aizmainīt Porziņģi, raksta Amerikas mediji 0

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas “Knicks” neizslēdz iespēju aizmainīt latviešu zvaigzni Kristapu Porziņģi, otrdien vēsta Ziemeļamerikas apskatnieki.

Porziņģis vairākkārt izteicies, ka vēlas “Knicks” komandā pavadīt visu savu NBA karjeru, tomēr spēlētājs, būdams vīlies par “Knicks” komandā notiekošo, neieradās uz sezonas noslēdzošo tikšanos ar kluba vadību un tagad skaļāk kā jebkad iepriekš aktualizējušās runas, ka nākamo sezonu latvietis jau varētu sagaidīt citā komandā.

“”Knicks” komanda pēdējās dienās saņēmusi vairākus zvanus no komandām, kas interesējušās par Kristapa Porziņģa iemainīšanu,” vēsta ESPN informācijas avoti.
“Komandas tikušas informētas, ka Fils Džeksons neizslēdz iespēju aizmainīt Kristapu Porziņģi,” pavēstījis interneta izdevuma “The Vertical” žurnālists Adrians Vojnarovskis.

“Avoti līgā saka, ka neseno sarunu laikā “Knicks” klubs nav izslēdzis iespēju aizmainīt Kristapu Porziņģi,” piebilst ESPN. “Neviens no “Knicks” organizācijas nav sazinājies ar Kristapu Porziņģi, kopš viņš izlaida sezonas noslēguma pasākumu.”

Kā raksta Vojnarovskis, Džeksonam pirmdien bijušas pusdienas ar somu basketbolistu Lauri Markanenu, kurš tiks izvēlēts šī gada NBA draftā. Džeksons apsver soma izvēlēšanos ar astoto numuru, kad “Knicks” būs tiesības, tomēr viņš spēlē tajā pat pozīcijā kā Porziņģis un tiek uzskatīts, ka tādejādi soms kļūtu par latvieša aizstājēju.

Saistītie raksti

“NY Daily News” ziņo, ka viena no komandām, kas ieinteresēta Porziņģa piesaistē, ir spēcīgā Bostonas “Celtics”, kas ceturtdienas draftā drīkstēs izvēlēties ar ceturto numuru.

Kristapa Porziņģa brālis Jānis iepriekš izteicās, ka basketbolists mīl spēlēt Ņujorkā un vēlas uzvarēt ar “Knicks” komandu. Tomēr, ja viņš tiks aizmainīts, Porziņģis nospēlēšot līdz galam savu debitanta līgumu un pēc tam izmēģināšot spēkus brīvo aģentu tirgū.

LA.lv