×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. jūnijs, 2014
Drukāt

“Knīpas un Knauķi” ieguvuši Zelta diplomu Vīnē

Foto: LETAFoto: LETA

Grupa "Knīpas un Knauķi" piedalās "Lattelecom" senioru datorapmācību projekta "Pieslēdzies, Latvija!" jubilejas balvas pasniegšanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā operā.

Rīgas Latviešu biedrības nama bērnu vokālais ansamblis “Knīpas un Knauķi” 29. starptautiskajā Franča Šūberta koru konkursā Vīnē ieguvuši Zelta diplomu, pavēstīja Baiba Mūrniece.

29. Starptautiskais Franča Šūberta koru konkurss, kurā pirmo reizi savā daiļradē piedalījās Rīgas Latviešu biedrības nama bērnu vokālais ansamblis “Knīpas un Knauķi”, noslēdzās 9. jūnijā. 18 koru konkurencē “Knīpas un knauķi” uzvarēja bērnu koru kategorijā un ieguva iespēju līdz ar pieaugušajiem kā vienam no sešiem koriem piedalīties Grand Prix izcīņā.

Konkursā “Knīpas un knauķi” izpildīja četras dziesmas, tostarp divas latviešu tautas dziesmas Andra Sējāna apdarē. Savukārt Grand Prix konkursā tika izpildīta Andra Sējāna dziesma “Jūrā kūrās ugunskurs” un Ērika Ešenvalda “Jūriņā”.

Vienlaikus ar Zelta diplomu “Knīpas un knauķi” ir ieguvuši tiesības turpmākos piecus gadus piedalīties Pasaules koru olimpiādes Čempionu konkursos.

Rīgas Latviešu biedrības nama bērnu vokālo ansambli “Knīpas un Knauķi” vada un šim nozīmīgajam starptautiskajam uzdevumam sagatavoja Edīte Putniņa, Jonita Štoma un Sanita Sējāne.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+