Mobilā versija
0.0°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
7. marts, 2016
Drukāt

“Knīpas un knauķi” svinēs 45 gadu jubileju

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas Kongresu namā maijā notiks divi bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” koncerti, ar kuriem tiks atzīmēta studijas 45 gadu jubileja, aģentūru LETA informēja “Knīpas un knauķi” pārstāvji.

Jubilejas koncerti notiks 7. maijā plkst. 17 un 8. maijā plkst. 12. Koncertos skanēs dziesmas no jaunā Andra Sējāna albuma “Mazo bizoņu dziesmas” un dziesmas no Renāra Kaupera jaunā dziesmu albuma “Vienmēr dziedu es”, kas iznāks šā gada maijā. Dziesmas kopā ar bērniem koncertā izdziedās Kaupers, Sējāns, kā arī Daumants Kalniņš, Sanita Sējāne un Laura Štoma.

Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija “Knīpas un knauķi” savu 45 gadu jubileju vēlas svinēt ar priecīgu skatu, veidojot krāsainu un spilgtu “Knīpu un knauķu” momentuzņēmumu, bet aizvadīto gadu retrospekcijas atstāt nākamajai apaļajai jubilejai.

Koncerta režisore un scenārija autore ir Inga Cipe, bet horeogrāfe ir Sējāne.

Biļetes uz gaidāmajiem jubilejas koncertiem var iegādāties “www.ekase.lv” un tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā.

Pievienot komentāru

Personīgi par "vienīgo Latvijas francūzieti": iznākusi Maijai Silmalei veltīta grāmataTrešdien, 29. martā, Rīgas Jūgendstila centrā sirsnīgā gaisotnē tika atvērta Leldes Stumbres grāmata “Maija, Cher Ami”, kas veltīta tulkotājai, tā saucamās franču
Draugiem Facebook Twitter Google+