Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
7. marts, 2016
Drukāt

“Knīpas un knauķi” svinēs 45 gadu jubileju

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas Kongresu namā maijā notiks divi bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” koncerti, ar kuriem tiks atzīmēta studijas 45 gadu jubileja, aģentūru LETA informēja “Knīpas un knauķi” pārstāvji.

Jubilejas koncerti notiks 7. maijā plkst. 17 un 8. maijā plkst. 12. Koncertos skanēs dziesmas no jaunā Andra Sējāna albuma “Mazo bizoņu dziesmas” un dziesmas no Renāra Kaupera jaunā dziesmu albuma “Vienmēr dziedu es”, kas iznāks šā gada maijā. Dziesmas kopā ar bērniem koncertā izdziedās Kaupers, Sējāns, kā arī Daumants Kalniņš, Sanita Sējāne un Laura Štoma.

Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija “Knīpas un knauķi” savu 45 gadu jubileju vēlas svinēt ar priecīgu skatu, veidojot krāsainu un spilgtu “Knīpu un knauķu” momentuzņēmumu, bet aizvadīto gadu retrospekcijas atstāt nākamajai apaļajai jubilejai.

Koncerta režisore un scenārija autore ir Inga Cipe, bet horeogrāfe ir Sējāne.

Biļetes uz gaidāmajiem jubilejas koncertiem var iegādāties “www.ekase.lv” un tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+