Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
7. marts, 2016
Drukāt

“Knīpas un knauķi” svinēs 45 gadu jubileju

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas Kongresu namā maijā notiks divi bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” koncerti, ar kuriem tiks atzīmēta studijas 45 gadu jubileja, aģentūru LETA informēja “Knīpas un knauķi” pārstāvji.

Jubilejas koncerti notiks 7. maijā plkst. 17 un 8. maijā plkst. 12. Koncertos skanēs dziesmas no jaunā Andra Sējāna albuma “Mazo bizoņu dziesmas” un dziesmas no Renāra Kaupera jaunā dziesmu albuma “Vienmēr dziedu es”, kas iznāks šā gada maijā. Dziesmas kopā ar bērniem koncertā izdziedās Kaupers, Sējāns, kā arī Daumants Kalniņš, Sanita Sējāne un Laura Štoma.

Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija “Knīpas un knauķi” savu 45 gadu jubileju vēlas svinēt ar priecīgu skatu, veidojot krāsainu un spilgtu “Knīpu un knauķu” momentuzņēmumu, bet aizvadīto gadu retrospekcijas atstāt nākamajai apaļajai jubilejai.

Koncerta režisore un scenārija autore ir Inga Cipe, bet horeogrāfe ir Sējāne.

Biļetes uz gaidāmajiem jubilejas koncertiem var iegādāties “www.ekase.lv” un tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (3)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+