×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
4. marts, 2015
Drukāt

Knoka, visticamāk, pārsūdzēs atbrīvošanu no amata (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ilze Knoka visticamāk pārsūdzēs Kultūras ministrijas lēmumu par viņas atbrīvošanu no Rakstniecības un mūzikas muzeja direktores amata.

Aģentūrai BNS viņa pauda, ka ir iepazinusies ar ministrijas atzinumā ziņoto par viņas atbrīvošanas iemesliem un nevar piekrist tur teiktajam.

“Nav pat iespējams pateikt kādu vienu konkrētu apgalvojumu, kas manā skatījumā nebūtu patiess, jo nevaru piekrist nevienam pārmetumam attiecībā uz manu darbu,” sacīja Knoka.

Aģentūra BNS ziņoja, ka Kultūras ministrija pieņēmusi lēmumu atbrīvot no amata Rakstniecības un mūzikas muzeja direktori Knoku. Ministrija šādu lēmumu pieņēmusi, izvērtējot vairākas darbinieku un arodbiedrību sūdzības un konsultējoties ar Muzeju padomi.

Knokai tiek pārmesta nepietiekama muzeja darba organizācija, kā dēļ nav īstenoti vairāki projekti un pat no muzeja līdzekļiem maksāts līgumsods. Tāpat muzejs nav spējis ilgstoši nodrošināt darbu ar muzeja krājumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumu prasībām, kā arī bijusi atšķirīga attieksme pret darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tā ir nelaime, nevis muzeja vadība, ko Rakstniecības muzejam nācās pārciest aizvadītos gadus; paldies Dacei Melbārdes kundzei par izšķiršanos patriekt šo diletanti.

    • Kas to “diletanti” tur ielika amataa??? Jaatlaizh arii tos, kas vinju tur ielika … 🙂 Kaarteejaa siltaa vietinja, kur nekas nav jaadara un sanjem naudu …, vispaar jaaklapee ciet taadu amatu. ministrijaa seed klerki pa pilno nodarbinaat tos vjag, lai netaisa muljkjiibas visaadas …

Draugiem Facebook Twitter Google+