Mobilā versija
+18.6°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
29. novembris, 2016
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1916. gada 29. novembrī

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

“Jaunais Vārds” 

Cēsis. Laupītāju uzbrukums uz ceļa. 26. novembrī kāds laucinieks šejienes nedēļas tirgū pārdeva produktus par 115 r. Viņam uz māju braucot, pievakarē uz ceļa uzbruka vairāk vīri, viens sagrāba tam pie rīkles, citi izvandīja kabatas. Atņēma naudas maku, kurā bija gandrīz visa par produktiem ieņemtā nauda, un tirgū pirktās sakas. Gribēja arī zirgu atņemt un pūlējās to īpašnieku no vāģiem laukā dabūt, bet tik drīz tas neizdevās. Par laimi kāds braucējs gadījās. Laupītāji iebēga mežā, piedraudēdami zirgu no staļļa izcelt. Laucinieks ticis krietni apstrādāts. Viņš tā bijis uztraukts, ka vairs neatskārtis, uz kuru pusi tam mājas.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (8)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+