Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
10. maijs, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 10. maijā (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

“Brīvais Strēlnieks”

Pārdroša veikala izlaupīšana. Sestdien, 6. maijā, dienas laikā atlauzts Hepnera apavu veikals m. Monētu un Jaunavu ieliņu stūrī. Nolaupīti dažādi apavi un atstāta zīmīte, ka laupītāji nožēlo, ka viņi atraduši maz derīgu apavu. Kā ebreju svētdienā, veikals bijis ciet un pēc privātiem novērojumiem pie tā automobilī piebraukuši viens kareivju un trīs virsnieku mundieros ģērbušies vīrieši un iegājuši veikalā, bet nevienam neiesities prātā, ka viņi laupītāji un izlaupa veikalu. Veikala durvis bijušas aizslēgtas ar viegli atlaužamu atslēgu. Nolaupīto apavu vērtība esot vairāk simti rubļu.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+