Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
2. jūnijs, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 2. jūnijā (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Jaunais Vārds

Meņģele. Kandžas fabrika atrasta Vilku mājas pirtī, kur ar viņas fabricēšanu nodarbojies kāds no kara dienesta izbēdzis poļu muižnieks. Pret atsvabinātajiem no kara dienesta sāk uzstāties sabiedrības priekšstāvji. Iesākta izmeklēšana pret tirgotāju J. S., kurš visā pagastā pazīstams kā liels “dakterētājs”. Daudzi no viņa pacientiem no kara dienesta bēgdami nokļuvuši zem zaļām velēnām. Par šo “dakteri” sūdzības tika celtas arī vecās valdības laikā, bet tās visas apklusa, jo viņš bija labi pierakstīts pie tā laika varenajiem.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+