Mobilā versija
+17.1°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
10. jūlijs, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 10. jūlijā (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

“Baltijas Vēstnesis”

Gaujene. Kāds no mūsu kandžas brūveriem pārstrādājis šai dzērienā visu savu maizes padomu, tā ka tagad cieš trūkumu un nezina, kur ķert maizes riecienu. Kādam otram kandžas brūverim L. necik ilgi atpakaļ izgāja arī plāni. Daži bezzemnieki ar milici V. priekšgalā apraudzīja viņa iestādi. Brūvera sieva nelūgtiem viesiem turējās pretī gan vārdiem, gan zobiem, tomēr nelīdzēja nekas – dažas kandžas pudeles un aparāts ieraudzīja dienas gaismu. Pēdējā pilna sapulce brūveri sauca pie atbildības. Nobijies L. lūdza viņam piedot un svēti nosolījās uz priekšu vairs kandžu nebrūvēt. Pirmo reizi piedevām arī.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (8)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+