×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
1. septembris, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 1. septembrī (1)

“Dzimtenes Ziņas”

No Liepājas. Satiksmes kavēšana. Kājnieku satiksme uz mūsu pilsētas trotuariem, kas jau tā pa lielākai daļai ir šauri un maz ērti, tiek daudzkārt vēl vairāk apgrūtināta caur to, ka daži gājēji it vienkārši nostājas trotuara vidū, lai izpļāpātos, jeb atkal pa trim un četriem roku rokā saķērušies staigādami, ieņem visu trotuara platumu un citus gājējus piespiež noiet uz ielas. Tā kā caur to rodas daudzas sadursmes, it sevišķi starp militar – un civilpersonām, kam priekš pilsoņu kārtas piederīgiem nereti ir nepatīkamas sekas, tiek šiem neapdomīgiem, kuru izturēšanās pa lielākai daļai tiek kā ļaunprātība iztulkota, pašu labā atgādināts piešķirt saviem līdzpilsoņiem lielāku ievērību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+