Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
30. janvāris, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 30. janvārī

Foto - Pēteris DzērveFoto - Pēteris Dzērve

“Rīgas Ziņas”

Vietējās dzelzceļa stacijās izlikts ziņojums, ka sākot no 28. janvāra 1) izņemti no apgrozības starptautiskās sabiedrības guļamvagoni, kroņa dzelzceļu guļamvagoni un restorānvagoni, 2) pārtraukta biļešu pārdošana ar guļamām vietām un 3) uzskata par nederīgām visas brīvbiļetes, kas izdotas valsts iestāžu ierēdņiem un viņu dzimtām savām personīgām vajadzībām. Ziemeļu–Rietumu dzelzceļu valdes paziņo vispārībai, ka sākot no 29. janvāra uz visām šo dzelzceļu līnijām samazināts pasažieru vilcienu skaits. To ievērojot, pasažieriem, kuri nodomājuši izdarīt tālākus braucienus, jāņem vērā, ka ceļā tiem var nākt priekšā dažādas grūtības un neērtības.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (5)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+