Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
24. februāris, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 24. februārī

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

“Jaunais Vārds”

Visu dienu vakar ienaidnieka aeroplāni bija stipri darbīgi pār mūsu pozīcijām pilsētas tuvumā un ļoti nopūlējās izlauzties uz pilsētu un tāļāku aizmuguri. No minētām pozīcijām viņu veiksmīga apšaudīšana bija dzirdama pilsētā gandrīz bez pārtraukuma. Ap plkst. 10 dienā viens ienaidnieka aeroplāns nokļuva pār pilsētu un aizlidoja uz Ķīš­ezera pusi, turēdamies tādā augstumā, ka mūsu artilērijai viņš nebija sasniedzams. Šis aeroplāns bija sudraba gaišs, un viņš lidoja lēnā gaitā, itin kā novērodams visu apkārtni. Milzīgā augstuma dēļ bumbas netika mestas, ja arī tas būtu bijis viņa nolūks.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+