Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
9. marts, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 9. martā

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

“Dzimtenes Vēstnesis”

Dzelzava. Rājiens pagasta amata vīriem. Cēsu otrā rajona tautskolu inspektors saņēmis paziņojumu no komisāra, ka tas izteicis rājienu Dzelzavas pagasta vecākam Puriņam un viņa palīgam Priedniekam (kurš ir arī skolu vecākais) par skolas neapgādāšanu laikā ar petroleju. Petrolejas trūkuma dēļ pagasta skola tikusi uz dažām dienām slēgta un tādēļ inspektors ziņojis komisāram par tādu pagasta amata vīru nolaidību. Šī rajona inspektoram bieži vien nākas griezties pie komisāra dēļ pienācīgas skolu apgādāšanas, kādēļ pēdējais izsūtījis stingru apkārtrakstu pagasta valdēm, lai turpmāk vairāk rūpējas par skolām, bet, tā kā šis apkārtraksts nav ievērots, tad sākušies rājieni.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (20)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+