Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
9. marts, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 9. martā

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

“Dzimtenes Vēstnesis”

Dzelzava. Rājiens pagasta amata vīriem. Cēsu otrā rajona tautskolu inspektors saņēmis paziņojumu no komisāra, ka tas izteicis rājienu Dzelzavas pagasta vecākam Puriņam un viņa palīgam Priedniekam (kurš ir arī skolu vecākais) par skolas neapgādāšanu laikā ar petroleju. Petrolejas trūkuma dēļ pagasta skola tikusi uz dažām dienām slēgta un tādēļ inspektors ziņojis komisāram par tādu pagasta amata vīru nolaidību. Šī rajona inspektoram bieži vien nākas griezties pie komisāra dēļ pienācīgas skolu apgādāšanas, kādēļ pēdējais izsūtījis stingru apkārtrakstu pagasta valdēm, lai turpmāk vairāk rūpējas par skolām, bet, tā kā šis apkārtraksts nav ievērots, tad sākušies rājieni.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+