×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

“LA” lasītājs: Ko 16. martā pie Brīvības pieminekļa centās nomazgāt? (5)

Foto: LETAFoto: LETA

"Latvijas Antinacistiskās komitejas" pārstāvis Josifs Korens leģionāru atceres dienā piedalās "Latvijas Antinacistiskās komitejas" rīkotajā sapulcē "Waffen SS" upuru piemiņai un par "Waffen SS" noziegumu attaisnošanas bīstamību.

Latviešu tauta nekad nav atbalstījusi ne fašismu, ne nacismu. Tas visiem zināms, arī tiem, kas mūsu tautu gadiem ilgi nekaunīgi apvaino. Leģionāru cīņas kaut uz neilgu laiku aizkavēja otro padomju okupāciju un deva iespēju daļai latviešu inteliģences aizbraukt no uz Rietumiem un paglābties no brauciena lopu vagonos uz Sibīriju. Katru gadu 16. martā sarodas nelabvēļi, kas neļauj latviešiem brīvi justies savā zemē. Ko gan šogad šie ielas mazgātāji pie Brīvības pieminekļa gribēja nomazgāt? Brīvības cīnītāju tautas mīlestība pret Tēvzemi nav nomazgājama. Tā atmirdz šajā svētajā vietā katrā bruģa akmenī, katrā tautas noliktajā ziedā. Kad latviešu tauta beidzot savā zemē 16. martā varēs mierīgi nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa, lai pieminētu un pateiktos tiem latvju vīriem, kas nežēloja savu dzīvību un spēkus, aizstāvēdami valsti un tautu kaut uz neilgu laiku.

Austra Priedīte Mērsragā

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nekad neesmu sapratusi pasākumus cittautiešu integrēšanai Latvijā.Kas ciena Latviju un grib šeit dzīvot, tas arī uzvedīsies ar cieņu pret latviešu tradīcijām un vēsturi.Kaut kas taču valdībai jādara lai mēs savā zemē justos kā saimnieki.

  2. Jāuztaisa liesmu metējs – ar to “dezinficētājus” no utīm varēs izdezinficēt.

  3. Mazgātāji savu stulbumu centās nomazgāt!

  4. Principā tie īstie nacisti bija žīdu tautības pārstāvji.

  5. Latvieši Latvijā ir neaizsargāti,jo valdībai viņi neinteresē. Tikai pirms vēlēšanām tēlo,ka rūp latvieši. Galvenais, lai cittautieši justos labi.

Draugiem Facebook Twitter Google+