×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
26. oktobris, 2015
Drukāt

Ko darīt, ja tavas draudzenes vīrs ar tevi flirtē? (3)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Runājot par neērtām situācijām, brīdis, kad draudzenes vīrs sāk flirtēt ar tevi, ir pielīdzināms situācijai, kurā mamma tevi pieķer, nodarbojoties ar seksu.

Ja esi nonākusi šādā situācijā, noteikti rodas viens svarīgākais jautājums – stāstīt vai nestāstīt?

Tu noteikti domāsi, ka esi briesmīga draudzene, ja izlemsi savai draudzenei par notikušo neko nestāstīt, bet vēl briesmīgāka, ja izvēlēsies to pateikt. Tev situācija ir jāizvērtē no tāda skatupunkta – ko tava draudzene ir tev stāstījusi un kādas ir viņu savstarpējās attiecības? Šeit iepazīsties ar dažām lietām, kas tev palīdzēs izlemt par turpmāko darbību!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC Atbildēt

  Uzmanību !!

  Tas ir Aso ietaupījums un aizdevumu kreditēšanas uzņēmums. ja jums ir nepieciešams kredīts, lai personīgo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu visu savu rēķinu, lūdzu sazinieties ar mūsu mūsu šeit e-pastu:finance_institute2015@outlook.com lai iegūtu vairāk informācijas. Jūsu informācijai, mūsu uzņēmums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni nokļūt atpakaļ pie mums nekavējoties, lai saņemtu darīts ar savu kredīta pārvedums apstiprinājuma dokuments ok.

  Sazināties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

  Nevilcinieties piemērot.

  Uzmanību !!

 2. Kā ko darīt… Vai nu pasūtīt 2 mājas tālāk, vai pārgulēt un miers…

  • Mans ieteikums – pārgulēt! Jo vairāk seksa partneru, jo skaistāka un interesantāka dzīve! Un būs atmiņas. Un būs ko mazbērniem stāstīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+