Mobilā versija
+14.5°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
15. oktobris, 2016
Drukāt

Ko darīt, lai tevi kāds vēlētos skūpstīt

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Zviedriem pat esot kāds īpašs apzīmējums cilvēkam, kurš ir tāds, ka atraisa citos vēlmi viņu noskūpstīt. Viņiem pat esot vesela koncepcija, kā šādu vēlmi citos radīt. Mums pirmais, kas varētu nākt saistībā ar skūpstu vilinājumu, iespējams, būtu zobu pastas vai elpas atsvaidzināšanas reklāmas. Patiesi viens no priekšnoteikumiem, lai kāds tevi vēlētos noskūpstīt – svaiga elpa. Tīriet zobus! Izmantojiet skalošanas līdzekļus, jo tie ir īpaši efektīvi svaigas elpas noturībai. Tikpat svarīgi – tīra mēle!

Taču izrādās vēl lielāku vēlmi kādu noskūpstīt rada… viņa humora izjūta! Iemācieties pāris labus jokus un laiku pa laikam iedzīviniet tos sarunā!

Sievietes uzmanību vīrietis it kā piesaistot ar garu augumu un draudzīgu uzvedību. Tomēr kāda aptauja liecina, ka vairums sieviešu Rietumos priekšroku dotu Vudijam Allenam, nevis Arnoldam Švarcenegeram – humoru vērtējot augstāk nekā vizuālo pievilcību.

Un ko vairāk skūpstītu – gludi skūtu vai neskūtu vīrieti? Vairums sieviešu (53%) priekšroku pārī dotu vīrietim, kas ir atbrīvojies no bārdas rugājiem, tomēr 33% neatteiktos reizēm pabučoties ar neskūto. Kāda aptaujātā sieviete piebildusi: “Kad viņš ir neskujies, atgādina kovboju, un man ar viņu ļoti gribētos kaut kur aizbēgt.”

 

Avots: psylist.net

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+