×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
18. decembris, 2016
Drukāt

Imants Parādnieks: Ko daudzinām, to vairojam! (11)

1. Tieksme izrādīties - asinīs

1no7
Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Autori: Girts Kasparāns, Ilze Lavrinoviča

Saeimas deputāts Imants Parādnieks (Nacionālā apvienība) nenoliedzami ir viens no spilgtākajiem tēliem Latvijas politikā, jo ar savām idejām viņš vienmēr pamanās izraisīt krasi atšķirīgas emocijas. Tikpat pretrunīgi vērtēts ir viņa netradicionālais ģimenes modelis, taču Parādnieks nebūt nekaunas par savu izvēli.

Kā viens no Nacionālās apvienības līderiem un parlamenta Demogrāfijas lietu apakškomisijas priekšsēdētājs Parādnieks pārliecinoši apgāzis pieņēmumu, ka politiķu runas nesakrīt ar darbiem, jo 48 gadus vecais politiķis ar savu piemēru māca latviešu tautu, kā “vairoties Latvijai”. Savu kvotu Parādnieks ir izpildījis ar uzviju, jo nesen pasaulē nācis viņa sestais bērns, dēls Reinards. Tiesa gan, tikai četri no Parādnieka bērniem dzimuši laulībā ar sievu Dinu, bet divas atvases radušās no ārlaulības sakariem ar citām sievietēm.

Nelabvēļi jau sen vīpsnā, ka Parādnieks ar savu ģimenes modeli tuvina Latviju daudzsievības ieviešanai, bet viņš nemaz negrasās taisnoties un par savu ģimeni runā ar lielu lepnumu. Parādnieks stāsta, ka viņa dzimtas uzvārds patiesībā ir cēlies nevis no vārda “parāds”, bet gan no vārda “parāde”. Šķiet, ka tieksme izrādīties viņam tiešām ir asinīs, jo kurš gan cits būtu spējis savas gadiem ilgi audzētās zirgastes nogriešanu pārvērst melodramatiskā “YouTube” šovā? Lai kā arī būtu, Parādniekam ir izdevies panākt, ka viņš nevienu neatstāj vienaldzīgu: vieni viņu lamā, otri apsmej, bet citi klusībā apskauž par uzdrīkstēšanos.

 1. Tieksme izrādīties - asinīs
 2. Mana ģimene, bērni
 3. Tēvs dzīvokļa dēļ pieteica badastreiku
 4. Parādsaistības? Nav tik traki!
 5. Svētkos dzimta sanāk kopā
 6. Vaļasprieki - bridžs, motocikls un fotografēšana
 7. Plāni

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Ar vienvārdu sakot-..

 2. “ģimenisko vērtību”sludinātājs…

 3. ar lielako prieku vinam purnu izdauzitu

 4. mūsu deputāts….ar profenes izglītību. tāpēc jau esam tur, kur esam. kā cilvēks arī nepatīkams bez gala – pretīgs dzīvesveids.

 5. Zemgalieši un Sēlijas iedzīvotāji, aicinu balsot par NA, bet obligāti svītrojiet ārā Parādnieku. Raivi, esi beidzot vecis un patriec no mūsu partijas Parādnieku – uzskatu un uzvedības dēļ Parādnieka vieta ir vai nu Vienotībā vai pie Pūces “Latvijas attīstībai”, bet ne NA. Partijā vietas nav arī Rasnačam, Gerhardam un Melbārdei. Bez šiem 4 politikāņiem partija tautā būtu ievērojami populārāka, kā arī šie 4 ir ļoti vienkārši aizstājami – nav viņi ne ģēniji, ne ideju ģeneratori, ne talantīgi politiķi, kā arī beidzot NA ir pieklājīgs gados jaunu rezervistu pulciņš, kurā atrodami spēcīgi cilvēki jebkuram ministra amatam.
  Un noslēgumā kas pozitīvs un nesaistīts ar politiku – prieks par Parādnieku lielajām daudzbērnu ģimenēm.

  • Nemuldi! Viņš personificē NA un tamlīdzīgus veidojumus. Viņš skaidri un gaiši pasaka – VAIROSIMIES LATVIJAI! Ja sieva pagurusi – jāsprauž citai! Īsteni dižens nacionālo vērtību karotājs!
   Viņa “karogs” vienmēr lepni sasliets!
   Nāciet, meičas, pulciņā!

 6. naciķu virinātājs.

  • Tu esi kaut kāds internacionālists? vai kapitalists..

  • Nesaku, ka man simpatizētu parādnieks. Bet arī ne cilvēki, kuri sādi runa ” naciķi” vai ” rasisti” kā tur globalisti apsaukā tos, kas ir pret masu imigrāciju. tas termins, ko Tu te lieto, liecina, ka esi kaut kāds marksisma ietekmē audzis indivīds.

 7. Daudzsievība kristieši sauc par izvirtību, kura grauj ģimeniskās vērtības. Arī bērniem, kuri auguši šādās ģimenēs ģimeniskās vērtības būs zudušas.

Draugiem Facebook Twitter Google+