Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
30. novembris, 2016
Drukāt

Ko dāvināt kaķītim? Leļļu teātris izsludina konkursu mazajiem skatītājiem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Attēls no izrādes "Sarkanie zābaciņi".

11. decembrī pirmizrādi Latvijas Leļļu teātrī piedzīvos iestudējums “Jūlijonkuliņa Ziemassvētki 2”, tādēļ teātris izsludinājis konkursu mazajiem skatītājiem, balvā solot ielūgumus uz pirmizrādi, LA.lv uzzināja teātrī.

Jūlijonkuliņš ar savu kaķi skatītājiem jau pazīstams no stāsta pirmās sērijas – “Jūlijonkuliņa Ziemassvētki”, kas arī šogad būs skatāma Leļļu teātra Lielajā zālē. Savukārt jaunākie varoņu piedzīvojumi galvenokārt tiks izrādīti Latvijas reģionos.

Tāpat kā pirms gada arī šoreiz Jūlijonkuliņam nepieciešama mazo skatītāju palīdzība! Ziemassvētki tuvojas, taču vecais vīrs nespēj izlemt, ko lai uzdāvina savam kaķītim svētkos. Tieši bērni bija tie, kuri pagājušogad palīdzēja Jūlijonkuliņam izdomāt, kā savu mīluli godāt, dodot tam vārdu Epentālers. Tāpēc arī šogad kaķa saimnieks visas cerības liek uz palīgiem un līdz 5. decembrim gaida dāvanu ierosinājumus uz info@lelluteatris.lv.

Skatītājus svētku laikā gaidīs arī citas izrādes: “Sniega karaliene”, “Ziemas pasaka”, “Sarkanie zābaciņi”, “Sniegbaltītes skola”, “Ezītis un egle”, “Meitene ar sērkociņiem”, “Saulīte un sniega cilvēciņi”.

Turklāt no 16. decembra pirms Lielās zāles izrādēm un to starpbrīžos bērnus teātra foajē sagaidīs Ziemassvētku vecītis, uzklausīs priekšnesumus un iepriecinās ar kādu saldumiņu, piebilde teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Petrauska.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Protams ir japzina visas vērtības kas ir šajā jomā. Par teātriem ……tas ir darbs un smags neskaitāmas stundas dienas…utt Pasaule mainās ….īsts skatītājs vai kā mūs sauca (apsaukāja pat tā varētu apzīmēt mūs ) ——- teatrāļi……..īstie nekad no teātra neaizies..bet tiem kam nav interese par kultūru — piespiest nekad nav iespējams. Par mani….cik iespējams apmeklēju ……es nemaku savādak dzīvot tas ir manas dvēseles iekšējā nepieciešamība…..

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+