Horoskopi un mistika
Ezoterika

Ko dzimšanas mēnesis var pastāstīt par tavu intīmo dzīvi0

Svarīgs mēnesis

Tava intīmā dzīve un gaume var būt atkarīgas no tava dzimšanas mēneša.

Tā, piemēram, vieni cilvēki viegli izveido attiecības, citi nevar sajust saikni bez spēcīgas emocionālās vilkmes, bet trešie gultā ir diezgan egoistiski.

Par to, kas tev patīk un kā tu uzvedies intīmā atmosfērā, tu vari uzzināt pēc sava vai sava partnera dzimšanas mēneša.

Janvāris: nevaldāmie

Cilvēki, kas dzimuši janvārī, parasti ir diezgan kautrīgi. Nevar gaidīt, ka viņi vētraini paudīs emocijas, ja jūs nesen esat iepazinušies.

Tomēr – kad viņi sajutīsies komfortabli ar tevi, viņi var kļūt par lieliem draiskošanās cienītājiem. Līdzko jūs esat nonākuši līdz šai stadijai, viņi izdarīs visu iespējamos, lai tev būtu labi.

Viņi mēdz būt vieglprātīgi un gatavi gultā pamēģināt pašas neparastākās lietas. Janvārī dzimušajiem cilvēkiem patīk eksperimentēt, lai gan viņiem var būt grūti paust savu mīlestību.

Februāris: avantūristi

Cilvēki, kas dzimuši februārī, ir noslēpumaini un kaislīgi. Tev nāksies patiešām pacensties, lai starp jums izveidotos saikne.

Lai gan februārī dzimušie ir avantūristi pēc dabas, viņi var emocionāli norobežoties, pat tad, ja tevi mīl.

Uzticība mīļotajam palīdzēs viņiem izveidot veiksmīgu intīmo dzīvi.

Marts: garīgie

Cilvēki, kas dzimuši martā, mīl seksu. Viņi ir neticami mīlnieki, kas gatavi uz daudz ko, lai apmierinātu tevi un sasniegtu citu tuvības līmeni.

Vienlaikus viņi tic garīgumam, viņiem ir svarīgi izveidot garīgo saikni ar partneri. Tas palīdz viņiem vēl vairāk laika ar partneri pavadīt gultā.

Aprīlis: šokējošie

Izaicinošs un šokējošs – tās ir divas galvenās aprīlī dzimušo iezīmes. Viņus grūti ieinteresēt uz ilgu laiku, bet viņi ir neticami kaislīgi un romantiski.

Kad viņi ir ieinteresēti partnerē, viņi ir gatavi darīt visu pēc pilnas programmas, lai intīmā plānā parādītu sevi no labās puses, un nekas nevar viņus apstādināt.

Maijs: stūrgalvīgie

Cilvēki, kas dzimuši maijā, ir ļoti izvēlīgi tajā, ar ko un kā izveidot intīmos sakarus. Viņi vēlas, lai viss būtu kā filmā, skaistā un ērtā gultā ideālā atmosfērā.

Ja viņi neatrod ideālu vietu seksam, viņi izvēlas vispār neielaisties ar otru cilvēku. Viņus ir grūti pierunāt pamēģināt kaut ko jaunu, un viņi nemīl eksperimentēt pat tad, ja tas negatīvi ietekmē viņu personisko dzīvi. Viņi ir ļoti konsekventi, bet ietiepīgi.

Jūnijs: Zinātkārie

Jūnijā dzimušie ir zinātkāri un vieglprātīgi. Viņi vienmēr ienes jauninājumus gultā un vēlas visu izmēģināt.

Intīmā dzīve ar tiem, kas dzimuši jūnijā, var būt interesanta, jo viņiem nav aizspriedumu un viņi ir gatavi uzreiz pateikt, ko jūt. Viņi arī ir spējīgi pastiprināt uzbudinājumu ar “netīru” sarunu palīdzību.

Jūlijs: Uzmanīgie

Cilvēki, kas dzimuši jūlijā, izvēlas izveidot intīmos sakarus ar tiem, ar kuriem viņiem ir emocionāla saikne. Kad jūs esat izveidojuši kontaktu, viņi kļūst par pašiem uzmanīgākajiem partneriem gultā.

Jūlijā dzimušie tic taisnīgumam. Viņi vienmēr pārliecināsies, vai viņu partneris ir apmierināts, un būs gatavi dot to, ko viņiem sagaida, vai to, ko paši izjūt.

Augusts: Prasīgie

Tuvība ar augustā dzimušajiem var būt diezgan grūta, jo šiem cilvēkiem piemīt liels ego.

Viņi aprēķina katru soli un kustību. Lai gan viņiem nepatīk, ka viņiem saka, ko darīt, viena nepareiza darbība no tavas puses var piesaistīt tev nepatikšanas.

Cilvēki, kas dzimušu augustā, ir prasīgi, taču dažkārt gultā izrāda dāsnumu.

Septembris: Kaislīgie

Cilvēki, kas dzimuši septembrī, ir centīgi gultā ar nosacījumi, ka starp jums ir emocionāla saikne.

Kad viņiem ir jūtas, viņi izdarīs visu iespējamo, lai izpatiktu partnerim.

Tomēr septembrī dzimušajiem ir grūti atlaist emocijas un kontrolēt tās.

Oktobris: Vilinošie

Saistītie raksti

Cilvēki, kas dzimuši oktobrī, nesteidzina notikumus. Viņi nogaida pirms savaldzināt to, kurš viņus interesē, lai izjustu neaizmirstamu intīmās tuvības pieredzi.

Intīmā dzīve ar oktobrī dzimušajiem ir pilna mīlestības, kaislības un gādības.

Novembris: Ekscentriskie

Intīmie sakari ar tiem, kas dzimuši novembrī, var būt absolūti neordināri un bez jebkādiem aizliegumiem.

Novembrī dzimušie mīl eksperimentēt visu un izmēģināt visu, ko iespējams. Kaisle viņiem ir neatdalāma tuvības daļa.

Decembris: Izdomas bagātie

Tuvība ar decembrī dzimušajiem ir ļoti aizraujoša. Viņi dievina priekšspēli un ir gatavi lomu spēlēm.

Kad decembrī dzimušajiem ir intīms sakars ar cilvēku, kuru viņi mīl, viņi vēlas pārliecināties, ka pilnībā apmierina partneri.

Tieši izdomas bagātība padara tuvību ar viņiem tik patīkamu un priecīgu.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv