Horoskopi un mistika
Ezoterika

Ko gaidīt finanšu un attiecību jomā 2019.gadā? Horoskops visām zodiaka zīmēm0

Foto: Pixabay

Ikdienas dzīvē finanses var cieši savīties ar attiecībām un teicami papildināt viena otru. Astroloģiskā prognoze sniedz iespēju katrai zodiaka zīmei ieskatīties nākotnē un uzzināt, ar kādiem ieguldījumiem vai tēriņiem ir jārēķinās, lai neciestu attiecības.

Auns

Tu beidzot sastapsi cilvēku, kas palīdzēs atrisināt visas problēmas un strīdīgos jautājumus. Tāpēc, sākot no pavasara vidus, tev parādīsies diezgan daudz brīvā laika. Pacenties to pavadīt lietderīgi: velti sevi ģimenei, bērniem vai ievies jaunas pazīšanās. Starp citu, tieši sadarbība ar jauniem paziņām var izrādīties tev ļoti veiksmīga finanšu jomā. Veiksme biznesa izveidošanā būs tavā pusē no trešdienas līdz sestdienai martā, maijā un jūnijā.

Vērsis

Iespējams, tavas finanšu lietas virzīsies ne tik viegli kā gribētos, taču tas vēl nav iemesls, lai pārtrauktu censties un tiekties pēc labākas dzīves. Tava centība darbā nepaies garām priekšniecībai nepamanīta, bet tas ir galvenais. Tuvojoties vasarai, noteikti noskaņojies uz peļņas gūšanu. Aiz kalniem nav romantiskas attiecības, kas tev liks izdarīt izvēli – mīlestība vai uzkrājumi. Veiksme neatstās tevi no otrdienas līdz piektdienai jūnijā, oktobrī un decembrī.

Dvīņi

Visu gadu tevi mocīs jautājums, kā atrast savstarpēju sapratni gan ar tuviem cilvēkiem un kolēģiem, gan pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem. Pacenties precīzāk formulēt savas domas un neveikt pretrunīgas darbības, citādi tās var ačgārni iztulkot. Jebkurā gadījumā, ja šā iemesla dēļ radīsies nesaskaņas un aizvainojumi, pirmais sper soli uz samierināšanos. Finanšu stabilitāte tevi neatstās no sestdienas līdz pirmdienai februārī, maijā un decembrī.

Vēzis

Tev radīsies lērums dažādu sīku problēmu, kuras būs ātri jāatrisina. Tomēr pārdzīvot un raizēties nav iemesla: tu visu paspēsi, iespējams, tev pat paliks laiks lieliskai atpūtai pie dabas. Iepazīšanās ar interesantu cilvēku noteikti uzlabos noskaņojumu. Bet vēl zvaigznes iesaka tev sākt nodarboties ar izdevīga projekta finansēšanu. Uz pirmajām dividendēm vari cerēt no ceturtdienas līdz svētdienai martā, jūnijā un augustā.

Lauva

2019.gadā neviens tev neaizliegs dzīvot savam priekam un līksmot. Un zvaigznes maksimāli to veicinās. Neraugoties uz to, ka nāksies tikt galā ar daudzām lietām (galvenokārt finanšu jomā), labais noskaņojums tevi neatstās. Darbā no tevis būs maz labuma, tāpēc tev diez vai uzticēs atbildīgus uzdevumus. Labs laiks finanšu ieguldījumiem būs no otrdienas līdz trešdienai janvārī, aprīlī un jūlijā.

Jaunava

Gads teju pilnībā būs veltīts darbam. Tu nesaņemsi lielu finanšu atlīdzību, taču izveidosi stipru pamatu jaunam un interesantam projektam. Centies vairāk izrādīt iniciatīvu, aktīvāk piedāvāt savas idejas. Un tad redzēsi, ka gada nogalē tev būs sevi par ko paslavēt. Lai noņemtu spriedzi, vari sarīkot sev iepirkšanās tūri veikalos. Finanses sāks strādāt tavā labā no trešdienas līdz svētdienai maijā un oktobrī.

Svari

Tuvojoties rudenim, kādam no draugiem būs vajadzīga tava finansiālā palīdzība – neatsaki viņam. Tev to izdarīt nebūs grūti. Šogad var tikt atrisināti visi jautājumi, kas ilgi “karājās gaisā”. Turklāt tavā dzīvē atkal parādīsies cilvēks, pret kuru tev kādreiz bija visai siltas jūtas. Tu sajutīsi pozitīvu emociju vētru. Nepalaid garām svarīgu peļņas periodu sestdienās martā, aprīlī un augustā.

Skorpions

2019.gadā tevi var gaidīt vairāki tuvi un tāli braucieni. Tu daudz un pārliecinoši runāsi, komunicējot ar cilvēkiem un ne mazāk darīsi. Tomēr, lai noņemtu nogurumu gada nogalē, nelieto lielu daudzumu alkohola – tas var tev stipri kaitēt. Bet zvaigznes uzstājīgi iesaka tev šogad sargāt savu veselību un netērēt ietaupījumus. Pievilcīgs periods finansēšanai būs no ceturtdienas līdz svētdienai februārī, novembrī un decembrī.

Strēlnieks

Viens no labvēlīgākajiem gadiem, lai nodarbotos ar finanšu jautājumiem. Šo jautājumu diapazons var būt neparasti plašs: no jauna konta atvēršanas bankā vai liela naudas darījuma līdz kancelejas preču iegādei vai jaunu mājas čību pirkumam. Viss, kas attiecas uz peļņu vai izdevumiem, tev veiksies viegli no pirmdienas līdz ceturtdienai jūlijā, augustā un oktobrī.

Mežāzis

Kopumā 2019.gads paies veiksmīgi un mierīgi, taču vērīgi seko saviem nelabvēļiem: pieaug varbūtība, ka viņi ir iecerējuši pret tevi pasākt kaut ko nepatīkamu. Pacenties nesākt nekādus globālus projektus, labāk nogaidi. Mežāzis kā neviena cita zodiaka zīme spēj precīzi aprēķināt labvēlīgu laiku, lai sāktu savu ceļu uz panākumiem, bet tas parādīsies ne ātrāk kā sestdienās aprīlī, jūlijā un septembrī.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu strādāsi, nenolaižot rokas, gandrīz visu gadu. Taču ne vienkārši tāpat: par paveikto darbu tevi noteikti gaida dāsns apbalvojums. Grēks neizmantot iespēju uzlabot savu materiālo stāvokli, kad zvaigznes ir tam labvēlīgas. Savukārt personiskajā dzīvē tu sevi parādīsi no negaidītas puses. Gaidi finansiālu palīdzību no trešdienas līdz svētdienai maijā, novembrī un decembrī.

Zivis

Gada sākums būs mierīgs un vienmērīgs. Bet tad pār tevi var gāzties tāds informācijas daudzums, ka tu vienkārši nezināsi, kur to likt un kā uztvert. Lai neapjuktu, iemācies precīzi plānot savu laiku un nodalīt otršķirīgo no maznozīmīgā. Bet vēl tevi gaida patīkams finanšu pārsteigums no pirmdienas līdz ceturtdienai janvārī, martā un jūlijā.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv