×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
16. oktobris, 2016
Drukāt

Ko iesākt ar vīrieti – slinkummaisu?

Foto: fotolia.comFoto: fotolia.com

Populāra situācija daudzās ģimenēs ir, kad vīrietis sievietei “sēž uz kakla”. Ikdienā tikai guļ dīvānā, aizmirst par palīdzēšanu mājas darbos, ir aizgājis prom no darba un nemeklē nākamo. Turklāt neko sevī mainīt netaisās, neskatoties uz sievas protestiem un lūgumiem.

Kāpēc tā notiek? Ja vīrietis ir bijis liekēdis pirms kāzām, tad cerības, ka viņš turpmākajā kopdzīvē mainīsies, līdzinās nullei. Diezin vai ar tādu būs vajadzība saistīt turpmāko dzīvi. Taču nereti ir gadījumi, kad vīrietis sākumā bija darbīgs, izpalīdzīgs, taču ar laiku ģimenē pārvērties par sliņķi. Vaina ir jāmeklē pašā ģimenē.

Vīrieši kļūst slinki, ja:

  • sievietes par daudz viņus aprūpē. Cenšoties kļūt par ideālu sievu, sieviete kļūst par otro mammu. Ja rīkojies kā mamma, tad nebrīnies, ka viņš ir kļuvis par otro, trešo, ceturto, …. bērnu ģimenē;
  • sievas kļūst pārāk patstāvīgas. Dažas iet uz veikalu ar domu: “Negribas lūgties, lai viņš to izdara…”; citreiz pašas ieskrūvē spuldzīti, jo
  • “nav laika viņu gaidīt no darba.” Dažiem vīriešiem rodas sajūtas, ka mājās vispār var nedarīt neko;
  • autoritatīva ģimenes pārvale. Sieviete iedomājas “neko viņi nevar, neko viņi nesaprot, un vispār viņi nekam nederīgi sliņķi un nejēgas”. Ja pretī negadās stingrs vīrietis, tad nav nekādu cerību uz darbīgu palīgu – vīru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+