×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
17. februāris, 2012
Drukāt

Ko intīmpreču veikalā meklēt pēc ārsta ieteikuma

kreklins

Intīmpreču veikalos nav tikai neķītras mantiņas vai piedauzīgas filmas. Tur ir arī preces, ko var iegādāties pēc ginekologa vai urologa ieteikuma.

 

Mīlas bumbiņas

Gan dzimumdzīves dažādošanai un baudas pastiprināšanai, gan veselības uzlabošanai un profilaksei sievietēm dažkārt lieti noder vaginālās lodītes – tradicionāla intīmpreču veikalu prece. Ginekologi tās drīzāk pat uzskata par lielisku palīgierīci maksts un iegurņa pamatnes muskulatūras tonusa uzlabošanai, nevis par seksa rotaļlietu. Vaginālās lodītes ieteicamas sievietēm pēc dzemdībām un urīna nesaturēšanas gadījumā, lai vingrinātu starpenes muskulatūru.

 

Vaginālās lodītes ieteicamas sievietēm pēc dzemdībām un urīna nesaturēšanas gadījumā, lai vingrinātu starpenes muskulatūru.

 

Tā ir viena vai vairākas savā starpā savienotas lodītes, kas var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, vienāda vai atšķirīga lieluma un svara, ar novirzītu smaguma centru vai arī vienā lateksa bumbiņā ir vairākas mazākas lodītes. Tās līdzīgi tamponam ievieto makstī un tāpat arī izņemamas. Pārvietojoties lodītes kairina maksts sieniņas, tādēļ ir jāsasprindzina starpenes muskulatūra, lai tās noturētu. Turklāt, ja maksts sieniņām ir tendence izslīdēt, bumbiņas ir kā mehānisks šķērslis.

Starp citu, dzimumakta laikā paaugstinātu starpenes muskulatūras tonusu novērtē arī vīrietis. Jutekliskas sievietes nepieciešamības gadījumā lodītes var izmantot arī savas baudas gūšanai ar vai bez partnera līdzdalības. Šim nolūkam gan paredzētas speciālas lodītes, kam ir ieslēdzama un izslēdzama vibrācija.

 

Vīrietis pumpējas!

Erekcijas uzlabošanai un priekšdziedzera iekaisumu ārstēšanai vai profilaksei vīriešiem lieti noder vakuuma sūknis un ierīce prostatas masēšanai.

Labāk pazīstamais vakuuma sūknis darbojas pēc tā sauktā negatīvā spiediena principa, iestiepjot audus un tā dzimumlocekli masējot, veicinot apasiņošanu.

 

Erekcijas uzlabošanai un priekšdziedzera iekaisumu ārstēšanai vai profilaksei vīriešiem lieti noder vakuuma sūknis un ierīce prostatas masēšanai.

 

Ar šīs ierīces lietošanu gan nevajag aizrauties! Vīrieša seksuālās spējas uzlabo visai saprātīgs treniņu ilgums – vidēji 20 – 30 minūtes ik pēc 2 – 3 dienām. Cik drīz ir pamanāms rezultāts, atkarīgs no problēmas smaguma.

Lai gan ir strīdi, vai izmēram ir nozīme, vakuuma sūkņa lietošana veicina ne tikai dzimumlocekļa stingrību, bet arī tā garuma un apkārtmēra palielināšanos.

Ja mērķis ir prostatas dziedzera masāža, speciālo ierīci (līdzinās nelielam daudzžuburu vibratoram) un vakuuma pumpi var lietot gan vienlaikus, gan atsevišķi. Tam gan vajadzīgas nelielas iemaņas, lietošanā jārēķinās ar reflektorām sajūtām un vairākiem procedūras pareizas norises nosacījumiem.

Iegādājoties vakuuma sūkni, kritiski jānovērtē tā kolba (cilindrs) – nepieciešama ir dažus centimetrus garāka un platāka par dzimumlocekļa izmēriem erekcijas laikā.

 

Baudas mušiņas

Pati pieprasītākā preču grupa šajos veikalos ir farmakoloģiskie līdzekļi. Izvēle ir plaša – tie pastiprina libido (seksuālo tieksmi) sievietēm, stimulē erekciju un paildzina orgasmu vīriešiem. Protams, arī lubrikanti, masāžas eļļas, feromonu parfīms.

Lubrikanti ir svarīgi seksuāli aktīvām sievietēm jebkurā vecumā, jo tie palīdz novērst sausumu makstī, tā mazinot diskomfortu mīlēšanās laikā un novēršot mikrotraumu rašanos. Caurspīdīgais gēls nav kaitīgs ne maksts, ne dzimumlocekļa gļotādām, taču alerģiskiem cilvēkiem piemērotāki ir bez smaržvielām. Uz ūdens bāzes izgatavots gēls daudz ātrāk uzsūcas, samazinot slīdamību, bet uz silikona bāzes radītais to saglabā daudz ilgāk. Atšķirībā no intīmpreču veikalu piedāvājuma aptiekās nopērkami ūdens bāzes lubrikanti.

Kļūdaini domāt, ka feromonu parfīmu lietošana ir tik efektīva, ka no pretējā dzimuma pārstāvju uzmanības nevar ne atkauties. Tā tomēr nenotiek. Galu galā ķermeņa smarža tos pastiprina vai nomāc, turklāt katrs cilvēks citādāk reaģē uz tām, arī zemapziņa atšķirīgi uztver pretējā dzimuma signālus par saderību vai nesaderību. Vispirms tomēr jābūt savstarpējai interesei un erotiskai pievilcībai. Feromoni tikai pastiprina dabiskās vēlmes un paaugstina jutīgumu.

Nevar arī apgalvot, ka uz visiem vienādi iedarbojas seksuālās vēlmes stimulējošie preparāti. Iekšķīgi lietojamās kapsulas un pilieni ir uztura bagātinātājiem līdzvērtīgi preparāti, izgatavoti galvenokārt no dažādu augu ekstraktiem, kam pievienoti vitamīni un minerālvielas (galvenokārt tie, kas nodrošina organisma izturības spējas). To efektivitāte ir individuāla, un arī pārdozēt nav iespējams, lai gan to nosaka katra cilvēka jutība pret sastāvdaļām.

Tas vēl nebūt nav viss. Tomēr pārējais intīmpreču veikalu piedāvājumu klāsts jau ir pavisam no citas sērijas…

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+