Mobilā versija
+16.6°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
12. augusts, 2014
Drukāt

Ko lūpu forma liecina par personību? Rakstura īpatnības un grima padomi

1. Izliektas, jutekliskas lūpas

1no6
Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP


Kādreiz esi iedomājusies, vai lūpu forma kaut ko liecina par cilvēka personību? Izrādās, tā patiešām ir – apaļīgas, platas vai plānas lūpas daudz ko liecina par rakstura īpašībām. Grima māksliniece no Maiami Marisa Nīmesa piedāvā savu skatījumu uz lūpu formas un personības saistību, balstoties uz slavenu aktrišu sejas vaibstiem.

Sievietes ar izliektām, lielām un jutekliskām lūpām kā Andželīnai Džolijai (attēlā) vai Skārletai Johansonei ir “drosmīgas un pašapzinīgas,” pavēstījusi Nīmesa.

Lieliski, ja tev ir perfekti simetriskas lūpas, jo tās padara sejas vaibstus īpaši piesaistošus un neatvairāmus.

Grima padoms: “Lai lūpas paliktu tikpat jutekliskas, ar kādām esi piedzimusi, bet nenovērstu uzmanību no sejas kopumā, aprobežojies ar vienkāršu mitrinātāju,” iesaka grima māksliniece.

Dabiski pilnīgas lūpas nozīmē, ka tev nav vajadzīgs tonnām lūpukrāsas vai izteikts laineris. Būs pietiekami, ja lūpas nedaudz ietonēsi.

  1. Izliektas, jutekliskas lūpas
  2. Platas lūpas, izstiepta mutes līnija
  3. Lūpas "tūtiņā"
  4. Plānas lūpas
  5. Amora loks
  6. Lūpas ar lejupvērstiem kaktiņiem

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+