Mobilā versija
Brīdinājums +10.8°C
Guntra, Marianna, Ginters
Otrdiena, 19. septembris, 2017
17. oktobris, 2013
Drukāt

Ko nepateica Kirovs (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Es jau neko nevaru darīt. Ja Sporta pārvalde atsūtīja dokumentu, tad es nevaru maksāt,” tā pagājušajā nedēļā pēc Latvijas hokeja izlases Artūra Irbes iesniegtā atlūguma plecus raustīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans.

Skandāls izcēlās, jo agrāk slavenajam vārtsargam nav trenera sertifikāta un tādējādi viņam no valsts dotācijas LHF nedrīkst maksāt algu kā trenerim. Šo konfliktsituāciju gan varēja atrisināt bez liekiem pārdzīvojumiem. Ministru kabineta noteikumi paredz, ka C kategorijas sertifikātu Latvijas Sporta federāciju padome var piešķirt personai, kas saņēmusi attiecīgās sporta federācijas atzinumu par atbilstību C kategorijas sporta speciālistam noteiktajām prasībām. Tātad, ja būtu gribēšana, Kirovs Lipmans ar vienu vēstuli varēja nokārtot visas formalitātes, lai Irbe arī de jure būtu atzīts treneris.

Noteikumos gan rakstīts, ka C kategorijas saņemšanai nepieciešams arīdzan apgūt Izglītības un zinātnes ministrijas licencētas profesionālās pilnveides izglītības programmas (ne mazāk kā 320 stundas) un nokārtot sertifikācijas eksāmenu. Tiesa, Latvijas sporta federācijas padomē “LA” norādīja, ka Irbes gadījumā varēja atrast citu ceļu. Galvenais ir gribēšana atrast kompromisu, kas šoreiz abām pusēm izpalika.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ne tikai hokeja federācijā ir cilvēki,kuriem nav sajēgas,ko Irbe,Ozoliņš,Skrastiņš ar savu darbu un sasniegumiem ir devuši mūsu jaunatnei,lai tā nodarbotos ar sportu.Tāda necieņas izrādīšana jaunatnes elkiem,kā arī treneriem ar pieredzi un sasniegumiem no kantoros sēdošajiem un papīrus pieprasošajiem vēdī visapkārt sportam.

  2. visur kur pavid vards,,kirovs,,oz pec s…!

  3. Lipmanim ir j;aatvainojas un jāizlabo sava kļūda.

Draugiem Facebook Twitter Google+