Kokteilis
Stilo

Kā ģērbties, lai nesaltu? 5 top apģērbi ziemai 0

Publicitātes foto

Katru gadu gribas ticēt, ka šogad ziema nebūs ļoti barga. Bet ikreiz, kad no rītiem, dodoties uz darbu, saproti, ka esi ļoti, ļoti nosalusi, nākas atzīt, ka pienācis meklēt siltāku apģērbu kārtu.

Augstpapēžu apaviem “ziemas miegs” līdz pavasarim
Teicienam “skaistums prasa upurus” nevajadzētu būt burtiskā nozīmē saprotamam, jo augstpapēžu apavi salā, uz slidenām ietvēm ir ne tikai neērti, bet arī bīstami nēsātājas veselībai. Tenisa čības, kas šogad tika pasludinātas par modes hītu, arī nederēs. Jā, pat tās, kas ir izgatavotas no labas, kvalitatīvas ādas, zaudēs cīņā ar mitrumu, sniegu un sāli. Protams, tas nenozīmē, ka uzreiz jāiegādās vaļenki. Tie ir pagātnē, pie tam stilisti atzīst, ka tie neizdaiļo sieviešu kājas, atšķirībā no labiem zābakiem. Tos vēlams iegādāties augstumā virs ceļa. Tādi apavi, kas ir līdz ikru vidum, vizuāli saīsina kājas.

Esi sveicināts flīss!
Bērnībā mums bieži atkārtoja, ka nav nekā labāka par kokvilnu. Nekādas sintētikas! Tomēr laiki ir mainījušies un audumu ražotāji radījuši jaunus materiālus, kas ir daudz piemērotāki ziemas periodam par kokvilnu. Neapšaubāmi, vasarā kovilna ir lieliska, bet ziemā tā savu vērtību gandrīz vai zaudē. Piemēram, ja jūs sasvīstat, kokvilna ilgi žūst. Tāpēc mūsdienās eksperti iesaka valkāt labas kvalitātes sintētiku, piemēram, flīsa izstrādājumus. Tāpat arī kājas no nosalšanas neglābs pat vairākās kārtās uzvilktas kokvilnas zeķes. Tās tieši tāpat kā citas apģērba daļas ilgi žūs, kad būs sasvīdušas zābakos un tāpēc kājas sals. Ieteicams iegādāties sintētiska sastāva zeķes vai merino vilnas izstrādājumus.

5 praktiski ziemas apģērbi

“Bītlene”
To var valkāt kopā ar biksēm, džinsiem, svārkiem. “Bītlene” atbilst arī biroja “dress-kodam” un to var vilkt zem žaketes vai vestes. Tāpat tā ir absolūti neaizstājama aukstā dienā pastaigas laikā. Šāds svīteris kopā ar klasiskām biksēm vai zīmuļsvārkiem un atbilstošjiem aksesuāriem rada modernu tēlu arī vakara pasākumos.

Bikses
Klasiskas, biezas bikses no vilnas auduma ir lieliska alternatīva aukstajā laikā džinsiem, sintētiska auduma biksēm vai legingiem. Bikses no tvīda lieliski pasvītro figūru, kā arī noslēpj tās trūkumus. Tās ir labi piemērotas gan biroja stilam, gan vakara apmeklējumam uz teātra izrādi. Protams, tajās nesalst arī pastaigas laikā.

Kardigans
Par labu aizvietotāju džemperim un žaketei vienlaicīgi var kļūt adīts kardigans. Šobrīd modē ir pagarināti modeļi, kuriem var pieskaņot gan kleitu, gan džinsu bikses, gan “bītleni” ar biksēm, tāpat arī apjomīgākus modeļus, kas vairāk atgādinās vieglu kleitu.

Mētelis
Silta jaka ar kažokādas kapuci ir patiešām lielisks izgudrojums, tomēr ne visi to var atļauties, īpaši tie, kam profesija pieprasa izvēlēties lietušķu stilu. Šādos gadījumos mētelis ir neaizvietojams. Vilnas vai kašmira – tas kļūs gan par lielisku garderobes papildinājumu, gan arī par lielisku variantu, ar ko doties pastaigā katru dienu.

Gore-tex apavi
Ja jūs domājat, ka Gore-tex apavi ir domāti tikai sportošanai, jūs ļoti kļūdāties. Mūsdienās šādi apavi tiek izgatavoti arī no ādas, piemēram, zābaki līdz celim. Patiesībā modeļu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc var izvēlēties to, kas gan patīk, gan silda.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv