Mobilā versija
+14.7°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
15. jūnijs, 2015
Drukāt

Ko nozīmē “ieguldīt attiecībās”? 9 vienkārši likumi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ieguldīt, tas nozīmē darīt kaut ko, no kā pēc kāda laika var saņemt, vai arī nesaņemt savu labumu. Ieguldīšana vienmēr ir risks, bet tas nenozīmē, ka nav vērts ieguldīt. Attiecībās noteikti ir jāiegulda un jau ieguldot jūs varat no tā gūt baudu, pat negaidot ieguldījuma rezultātus, vai “augļus”.

1. Izpildīt savus solījumus.

2. Atcerēties svarīgus datumus mūsu draugiem, radiem – apsveikt viņus.

3. Pēc iespējas ātrāk atvainoties, ja esam pieļāvuši kādu kļūdu vai apvainojuši cilvēku. Pat, ja mēs nejūtamies vainīgi.

4. Sekot līdzi savai runai, mīmikai, patiesi smaidīt, būt pieklājīgiem un labsirdīgiem.

5. Nekādā gadījumā neizvirzīt pretenzijas, bet vairāk pateikties.

6. Prast uzmanīgi uzklausīt. Mācēt sadzirdēt otru. Bez tam vajag mācēt dzirdēt cita domas par sevi un būt atklātam, lai prastu “sadzirdēt” domas par sevi.

7. Dāvināt un pieņemt dāvanas. Nekad neiet uz satikšanos vai ciemos bez dāvanas, kaut vai nelielas.

8. Būt uzticīgam visās attiecībās ar saviem tuvajiem.

9. Viens no svarīgākajiem nosacījumiem – nerunāt sliktu kādam aiz muguras. Precīzāk, mums ir jāaizstāv cilvēka reputācija, viņam klāt neesot, vai arī jāklusē.
Mums tā jāizturas pret jebkuru cilvēku, bet īpaši pret tiem, ar ko saista tuvas attiecības. Citādi mēs graujam sev uzticību no tā cilvēka puses, ar ko sarunājamies. Ļoti daudzas attiecības tiek sarautas tieši pēdējā punkta dēļ…

dievietei_logo

 

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+