Praktiski
Mājas

Ko nozīmē jūsu dzīvokļa numurs? Kāpēc vienā mājoklī ir omulīgi, bet citā – nepatīkami?0

Foto-Shutterstock

Pastāv uzskats, ka mūsu dzīvesvietas enerģētika ir atkarīga no tā, kādi iemītnieki tur mituši pirms mums, un arī no tā, kādā vietā atrodas dzīvoklis. Dzīvokļa numurs, tāpat kā mūsu dzimšanas dati, ietekmē to, kā mājoklī jutīsies tā iemītnieki. Nereti gadās, ka savā dzīvoklī visa ģimene jūt diskomfortu, taču kādā citā mājoklī gluži otrādi – visi jūtas komfortabli un mājīgi. Izskaidrojums ir tāds, ka mājas enerģētika nesader ar konkrētā cilvēka biolauku. Kā noskaidrot, kāpēc tā notiek?

Piedāvājam noskaidrot, ko nozīmē numurs jūsu dzīvoklim, kurā jūs mītat vai kurā jūs grasāties ievākties. Ja mājokļa numeroloģiskā zīme sakrīt ar jūsu enerģētiku, jums tur būs ļoti komfortabli, būs sajūta, ka sienas pilnīgi palīdz un māja ir jūsu cietoksnis. Pretējā gadījumā jūs vajās regulāras galvassāpes, nomāktības sajūta un vispārējs nespēks.

Tātad vispirms izrēķina sava dzīvokļa numura skaitli un noskaidro, kā tad tālāk dzīvot. Skaitīšana ir ļoti vienkārša. Saskaita visus ciparus kopā un to dara tik ilgi, kamēr paliek beigās viens cipars. Tas arī veido jūsu dzīvokļa skaitli. Piemēram, ja dzīvokļa numurs ir 138, tad saskaita 1 + 3 + 8, sanāk 12. Tad saskaita atkal 1 + 2, lai iegūtu viencipara skaitli. Sanāk 3. Tātad dzīvoklim 138 numeroloģiskais skaitlis ir 3.

* Skaitlis 1. Planēta – Saule. Šāds dzīvoklis saimniekus piepilda ar radošu enerģiju un prieku par dzīvi. Tas palīdz cilvēkam izcelties, pievērst sev uzmanību. Šādā dzīvoklī labi klāsies māksliniekiem, dzejniekiem, rakstniekiem, žurnālistiem. Dzīvoklī jābūt daudz dažādiem gaismekļiem, dominējošās krāsas – oranži sarkanas. Valdošā atmosfēra šādā mājoklī ir bezrūpīga un atvērta. Taču šis spožums der tikai labsirdīgiem cilvēkiem, jo ļaunie šādā miteklī jutīsies zaudētāji.

* Skaitlis 2. Planēta – Mēness. Intuīcija un pārdomas. Dzīvoklis ir labvēlīgs tiem, kas strādā ar maziem bērniem, pavāriem un muzikantiem. Galvenais akcents jāliek uz spoguļiem, pamatkrāsai jābūt maigi krēmīga ar nelieliem smaragdzaļiem akcentiem. Parūpējieties par savas vannasitsabas izskatu – tai jābūt ideālai un nevainojamai.

* Skaitlis 3. Planēta – Marss. Griba, izlēmīgums, darbība! Šis dzīvoklis pilnīgi noteikti nav domāts slaistiem. Ja būsiet pasīvs un neenerģisks, lēmumus jūsu vietā pieņems kāds cits. Visās jomās. Jums atliks tikai pakļauties. Šajā dzīvoklī visu laiku būs kaut kas jālabo – ūdensvads, slēdži, krēsli… Saimniekiem jābūt tonusā un pastāvīgā kustībā, citādi enerģijas sablīvējums nesīs slimības. Interjerā nepieciešama sarkana krāsa. Visaktīvākās telpas enerģētiski ir tualete (!) un priekštelpa, noteikti par tām parūpējieties.

* Skaitlis 4. Planēta – Merkūrs. Kontakti. Šajā dzīvoklī ir jābūt godīgam – meli vērsīsies pret jums. Šāda dzīvokļa saimniekus piesaista ceļojumi. Esiet gatavi daudz komunicēt, turklāt ne tikai savā mājoklī, bet arī darbā. Šis dzīvoklis jums paredz daudz vadošu un organizatorisku darbu. Interjerā galvenais – objekti, kuri saistīti ar informāciju, sākot no televizora un telefona, beidzot ar fotogrāfijām uz sienām un hieroglifiem rāmīšos. Labvēlīga krāsa šādā miteklī ir gaišzila, pelēka, kā arī zila ar dzeltenu.

* Skaitlis 5. Planēta – Jupiters. Paplašināšanās. Te viss ir globāli: dzīve šādā mājoklī var būt saistīta ar politiku, zinātni – visu, kas apvieno cilvēkus kādas idejas vārdā. Te iederēsies purpurkrāsa. Par īstu rotājumu kalpos bronzas priekšmeti, sevišķi tie, kuri atvesti no tālām zemēm. Neļaujiet sev burkšķēt un purpināt – viss jums būs labi. Jā, neaizmirstiet par plašu bibliotēku.

* Skaitlis 6. Planēta – Venēra. Atpūta, mīlestība un komforts. Ir gan paveicies šī dzīvokļa iemītniekiem. Uzdzīvo, cik vēlies! Te dzīvo vai nu labestīgi un viesmīlīgi ļaudis, vai arī negausīgi skandālisti. Krāsas ir siltas – bēšīgi brūnganos toņos. Interjerā dominē lieli, mīksti dīvāni, apaļš galds, paklāji, puķes. Māja kā pilns trauks. Parasti šādos dzīvokļos mīl dzīvniekus – kaķus, suņus. Nebarieties šādā miteklī, jo strīda uzsācējs vienmēr te būs vainīgs.

* Skaitlis 7. Planēta – Saturns. Vieni vienīgi pārbaudījumi. Šī dzīvokļa iemītnieki nereti atrodas saspīlētos apstākļos un izjūt dažnedažādus ierobežojumus. Taču ne viss ir tik slikti! Šajā mājoklī jums izdosies krietni iekrāt, iegūt kādu profesionālu meistarību. Galvenais – pēc iespējas biežāk analizējiet savu rīcību un darbību, par skādi nenāks badošanās un jogas nodarbības. Vēlamā krāsa – tumši zila. Dominantes interjerā nav. Tā ka vaļu fantāzijai.

* Skaitlis 8. Planēta – Urāns. Šis ir astrologu un gaišreģu mājoklis. Ja tādā uz dzīvi apmetīsies pragmatiķis un materiālists, viņš nonāks pie sasistas siles. Te jums vienmēr apkārt būs draugi. Noformēšanā izmantojiet spilgtas varavīksnes krāsas, obligāti jābūt kaut kam debesu zilam. Esiet uzmanīgi ar elektriskām precēm un turiet vienmēr logus tīrus.

* Skaitlis 9. Planēta – Neptūns. Diezgan smags dzīvoklis. Tādā labi klāsies garīdzniekiem, muzikantiem, jūrniekiem un ekstrasensiem. Te ļoti viegli iestigt nepiepildītos sapņos un iegūt kaudzi nelāgu ieradumu. Šāds dzīvoklis ir kā Bermudu trīsstūris – mūžīgi kaut kur pazūd lietas, trūkst veselā saprāta.

Tagad izrēķiniet  un pārbaudiet, kā jūsu dzīvoklis un atmosfēra tajā atbilst piedāvātajam raksturojumam.

LA.lv