×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Ko par potenci atklāj senākas zināšanas, ezoterika. Uzzinām arī receptes potences vairošanai!

Ineses Kalniņas fotoIneses Kalniņas foto
Senas receptes potencei:

Receptes potencei
Tik svarīgai lietai kā potences vairošana tautas dziednieki visos laikos pievērsušies nopietni. Mājās pagatavojamu viagras recepšu ir daudz. Lūk – populārākās.

Mīlas maisījums
200 g melno plūmju bez kauliņiem
200 g rozīņu bez kauliņiem
200 g žāvētu vīģu bez kauliņiem
12 valriekstu kodolu
Visu sasmalcina, sajauc kopā un uzglabā vēsā vietā (vislabāk – ledusskapī). Lieto pa 2 karotēm dienā, uzdzerot rūgušpienu, kefīru vai paniņas. Derēs arī Tibetas piena sēne.

Sena slāvu recepte
1 l piena
1 kg nesālīta sviesta
1 kg savvaļas sparģeļa
90 g burkānu sēklu
90 g rāceņu sēklu
Sausos komponentus sasmalcina, sajauc ar pienu un sviestu un vāra, līdz piens iztvaikojis un palikusi bieza masa. Lieto reizi dienā pa 85 g. Ja gadījums īpaši smags, devu var palielināt.

Sibīrijas šamaņu recepte
1 kg sulīgu ķiploku sīki sasmalcina un ieber trīslitru burkā. Aplej ar verdošu ūdeni, cieši aiztaisa vāku un 30 dienas tur tumšā vietā. Katru dienu saskalo! Lieto pa tējkarotei uz glāzi piena reizi dienā. Lieto, kamēr burka tukša.
Uzskata, ka, lietojot šo uzlējumu, attīrās asinsvadi, uzlabojas dzirde un redze, palielinās potence. Īsāk sakot, tu kļūsti jaunāks!

Vispirms jānomierina tie, kuriem vārds ezoterika saistās ar burvestībām vai vismaz mantru skaitīšanu dušā. Vārda ezoterika vietā var lietot jēdzienu tradicionālā kultūra, un seksuālo dzīvi var padarīt par kultūras procesu. Tas ir gluži tāpat kā ar ēšanas kultūru – var ēst pie tīra, skaisti servēta galda, bet var arī no konservu bundžas, bet baudas līmenis un izjūtas atšķirsies.

Pasaulē, kurā dzīvojam, visu laiku noris cīņa par emociju un izjūtu resursiem. Tas ir vislielākais deficīts! Visu pārējo var dabūt ar darbu vai par naudu. To, kas notiek ar cilvēku fiziskajā aspektā, tajā skaitā seksuālajā saskarsmē, nosaka tas, kas notiek viņa apziņas telpā, jo garīgais tomēr ir primārais. Gadu tūkstošos pārbaudītas metodes var nākt talkā gan apziņas, gan fiziskā ķermeņa procesu sakārtošanā. Stāsta seksopatologs un pārmaiņu treneris Artūrs Šulcs.

Esi pozitīvi noskaņots, un vakarā sekss būs!

Pirmā garīgā darbība, kas veicama savas dzīves sakārtošanai, ir tās inventarizācija. Jāizvētī, kas ir manos apcirkņos: kā es domāju, kā runāju un tātad – kādi notikumi ar mani notiek. Jo nekas dzīvē nav nejauši – kad domu un vārdu programma sāk realizēties, sākas tas, ko esi piesaucis. Ja esi piesaucis negatīvo – nebrīnies, ka viss aiziet pa pieskari.

Piemēram, ja esi izvēlējies pozitīvi orientētu sievieti, kura saskata tevī vīrieša potenciālu, viņa tevi noskaņo uz veiksmi – gan vārot zupu, gan mīlējoties, un tavā dzīvē patiešām var sākties kāpums.

Un otrādi – varbūt esi labi izglītots un finansiāli stabils (vismaz pašlaik), bet, ja esi izvēlējies sievieti, kura ir negatīva, skeptiska, apskauž citus, viņa dzīs tevi zemē un kompleksos, rezultātā bizness un dzīve sāks brukt.

Tikai nevajag pārcelt atbildību uz sievieti! Pats esi atbildīgs par to, kādu sievieti un kādas emocijas esi izvēlējies. Visiem ir izvēle, ar ko komunicējam, dejojam, mīlējamies, taisām biznesu.

Spēks, apzinātība un pozitīvisms – trīs galvenās lietas, ko sievietes jūt ar muguras smadzenēm. Tas, kā tu runā, kā domā, nosaka tava ķermeņa vibrācijas, arī smaržu, garšu, kaisli. Tāpēc pozitīva vārda lietošana nav nekāda mistika. Šoferis Jānis zina – kā viņš runās ar policistu, tāds būs rezultāts apturēšanai. Ar sievieti tas pats – kā tu ar viņu runā, tāds sekss tev šovakar būs. Vai nebūs.

Lai nav miroņa pagalmā

Iedomājies – tu nopērc māju, kuras pagalmā apglabāts mironis. Kā lai tur taisa dārza ballīti, ja visi zina (vai intuitīvi nojauš), ka tur ir nelaiķis. Tas jāizrok un jāapglabā, kur piederas, lai var rīkot dančus vai izbūvēt bērniem smilšu kasti. Pagātnes nenobeigtās situācijas ir kā tāds mironis pagalmā. Nākamā sieviete un arī tu pats varbūt nezināt ar prātu, bet to jūtat. Protams, tas traucē mīlēties un priecāties.

Tas, kas lielākoties nosaka domas, notikumus un izvēli mūsu dzīvē, ir pagātne. Kamēr neesi sakārtojis pagātnes situācijas, aizvēris ciet attiecības, kas beigušās (ar vecākiem, skolasbiedriem, bijušajiem partneriem), nevari mierīgi un lepni soļot tālāk… un arī baudīt labu seksu.

Ja vīrieša dzīvē ir bijusi kāda emocionāla vai seksuāla vardarbība (jo arī vīrietis tādai ir pakļauts – sieviete neizvaro tiešā veidā, bet var pateikt, piemēram, “tev mazs krāniņš” vai “tu neko gultā neproti”, vai “tev nestāv”), ja viņš ir iestrēdzis attiecībās, kur kāds viņu emocionāli pazemojis, tās ievelkas nākamajās attiecībās.

Pareizi pabeigta pagātnes situācija ir tad, ka paņem līdzi tikai to, kas bija vērtīgs: iemaņas, zināšanas. Šī pabeigšana var būt darbs ar sevi, bet var būt arī pārmaiņu treniņš, psihoterapija, seksologa, astrologa, dziednieka vai zintnieka lauciņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+