×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. septembris, 2014
Drukāt

Ko par tavu personību vēsta frizūra? 19 pazīmes (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mūsu ārējais izskats lielā mērā atklāj iekšējo pasauli, apģērbam, sevis pasniegšanas veidam, grimam un matu sakārtojumam atspoguļojot ne tikai gaumes izjūtu, bet arī mūsu raksturu. To, cik drosmīgi un radoši esam, varam visai viegli nolasīt pēc apģērba krāsām, jo košos toņos un neierastos piegriezumos intravertas un kautrīgas personības, visticamāk, netērpsies, un otrādi.

Tomēr – vai zināji, ka arī matu sakārtojumam ir spēja par mums tikpat precīzi atklāt lietas, par ko pat neaizdomājamies? Iepazīsties ar “Cosmopolitan” apkopoto informāciju, kas, balstoties teju 3000 gadu senos ķīniešu medicīnas pierakstos, raksturo visdažādāko frizūru īpašnieču iekšējo pasauli!

1. Ja esi sarkanmate, tad – sabiedriska un drosmīga

Vienīgi rudā matu krāsa izceļas neatkarīgi no to īpašnieces sejas vaibstiem un acu un ādas toņa, tāpēc sarkanmates visbiežāk ir drosmīgas un sabiedriskas būtnes, kurām tīk sev pievērstā uzmanība.

Tāpat rudmatēm raksturīga laba humora izjūta, bailes no garlaicības un pieķeršanās cilvēkiem. Tiesa, nereti sarkano matu īpašnieces var izrādīt tieši pretēja rakstura iezīmes – būt biklas un nepašpārliecinātas, turklāt – īstas drāmas karalienes.

2. Apņēmīgās un labsirdīgās lokaino matu īpašnieces

Ja tavi mati ir cirtaini, visticamāk, esi labsirdīga un mīļa būtne ar visai pamatīgiem apgriezieniem. Tev patīk lietas darīt ātri, tu esi dāsna, iejūtīga un apveltīta ar ekspresīvu dabu un labu intuīciju. Nereti tev ir grūtības koncentrēties konkrētam uzdevumam, jo apkārt taču ir tik daudz interesantu lietu, kas aizrauj!

3. Viļņaini mati – radošām un enerģiskām personībām

Kā apgalvo eksperti, viļņainu matu īpašnieces ir apveltītas ar spēcīgu gribasspēku un bagātu jūtu pasauli. Viņu dvēsele ir dziļa un to iespējams ļoti viegli aizvainot. Tāpat viļņaino matu īpašniecēm krietni biežāk nekā citiem nepieciešams laiks vienatnē, kā arī šīm būtnēm ir ļoti svarīga brīvības sajūta.

4. Biezi mati – stingrs raksturs

Biezi, spuraini mati un uzacis nereti piemīt pašpārliecinātām, spītīgām un ar stingru raksturu un spēcīgu gribu apveltītām sievietēm. Tiesa, bagātīgas matu rotas īpašnieces nereti var būt arī nedaudz garlaicīgas salīdzinoši nesatricināmā rakstura dēļ.

5. Taisni mati, ko regulāri loko? Tavā dzīvē trūkst jautrības

Ja centies mainīt matu izskatu, tos lokojot, tavā dzīvē, iespējams, trūkst jautrības. Tiem iegūstot interesantāku izskatu, arī tu pati jūties pozitīvāka un nedaudz atšķirīgāka no apkārtējiem.

6. Lokaini mati, ko regulāri taisno? Esi sveicināts, haoss!

Kā skaidro ķīniešu medicīnas raksti, mūsu organisms it visās jomās tiecas pēc balansa, tāpēc, ja tavi mati ir mežonīgi un tu centies tos savaldīt taisnojot, iespējams, tavā ikdienā nepieciešams vairāk miera un harmonijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+