Mobilā versija
Brīdinājums +18.9°C
Vilis, Vilhelms
Sestdiena, 27. maijs, 2017
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Ko par tevi pasaka pirksts, kurā nēsā gredzenu?

1. Gredzenu nozīme uz konkrēta pirksta

1no7
Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Juvelierizstrādājumu nēsāšanā ir vairākas tradīcijas. Ja cilvēks pārzina gredzenu nēsāšanas nozīmi, viņš var ar tiem kaut ko paust apkārtējiem vai arī pats uzzināt par citiem. Nav stingru noteikumu, uz kuras pirksta nēsāt gredzenus un uz kura labāk nē. Izņēmums ir laulības gredzens. Lielākais vairākums Ziemeļu un Dienvidamerikas iedzīvotāju, kā arī eiropiešu laulības gredzenu nēsā uz kreisās rokas, bet daļa to nēsā uz labās rokas. Vīrieši bieži vien vispār nenēsā laulības gredzenu. Kā likums, labā roka tiek skatīta kā cilvēka fiziskais raksturojums – tā ir daudz aktīvāka, dominējošāka, ar to vairāk žestikulē. Kreisā roka tiek aplūkota kā cilvēka psiholoģiskās puses atspoguļojums. Tā runā par raksturu un uzskatiem.

  1. Gredzenu nozīme uz konkrēta pirksta
  2. Īkšķis - gaidiet pārmaiņas!
  3. Rādītājpirksts - vara un līderība
  4. Vidējais pirksts - sabalansēta dzīve
  5. Zeltnesis - māksla, Mēness un sirds
  6. Mazais pirkstiņš - veiksme un profesionālais statuss
  7. Cik gredzenus drīkst nēsāt? Vai ir ierobežojumi?

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģinātĀrpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+