×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Tiek gatavots jauns rīcības plāns Latgales attīstībai. “LA” diskusija Preiļos (2)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Līdzīgi kā Nacionālā teātra izrādei “Latgola.lv”, ir rasts turpinājums tai Latgales atbalsta programmai, kuru pieņēma 2012. gadā un kura darbojās līdz pagājušajam gadam. Vakar valdību veidojošo partiju koalīcijas padomē tika spriests par tās turpinājumu, un drīz programmu apstiprinās valdībā.

Latgales iedzīvotāju nākotne atkarīga no politiskās izšķiršanās: vai investēt tur, kur nāks nauda, vai arī tur, kur iedzīvotājiem visvairāk vajadzīgs. Par to, kā labāk uzņēmējdarbību attīstīt Latgalē, piektdien Preiļos “LA” publiskajā diskusijā sprieda satiksmes ministrs Anrijs Matīss (“Vienotība”), Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktors Rinalds Muciņš un Latvijas Pašvaldību savienības padomniece uzņēmējdarbības jautājumos Andra Feldmane. Tajā iesaistījās arī bijušais novada domes priekšsēdētājs, 12. Saeimas deputāts Aldis Adamovičs (“Vienotība”) un pašreizēja novada vadītāja Maruta Plivda.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik var muldēt,realitātē taču dara visu lai dienesti apspiestu jebkuru iniciatīvu sākt strādat,visur ierobežojumi un prasības kuras paši izdomā

  2. vēlēšanas taču vēl pat “не намечается”!

Draugiem Facebook Twitter Google+